Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by shalafi
@hummel: neviem, akeho mas klienta, ale nove betaverzie pre Android uz vo vysledkoch hladania zobrazuju vzdialenosti a cely zoznam vysledkov je podla toho usporiadany. Funguje to aj pre landmarky. (Predpokladam, ze 3.0+ pre iPhone funguje rovnako)
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
tak Ta este trochu potesim: po kliknuti na niektory z vysledkov vyhladavania sa zobrazi preview mapy na danom mieste - odtial mozes dat "Go" alebo sa vratit naspat na zoznam vysledkov. Spokojny, nie? 8-)
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
waze Twitter:
"Android users: The time is almost here...."
18 hours ago via TweetDeck

takze o par dni uz pravdepodobne bude nova verzia aj na markete
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
(halooo, shalafi!
co som urobil? :shock:
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Shift-A ? wow, to je dost zaujimavy tool. Ale moja paranoidna mysel hned vidi nejakeho novacika, ktory sa rozhodne, ze cervena sipka = zla sipka a pol mesta bude v prdeli ..

Je prilis jednoduche dat si Shift-A nad nejakou komplikovanou krizovatkou a poklikat na cervene sipky az kym vsetky zmiznu. Save a Sodoma Gomora ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
ehm .. som za detailne mapy, ale nie je toto uz trochu moc? Aka je penalizacia za jednu krizovatku, +5 sekund? Cize to je +1 minuta pre 162 metrovy usek. Nehovoriac o tom, ze ak aj odbocim na parkovisko, taky kratucky usek nedonuti Waze "odlepit" ma od hlavnej cesty a tak ci tak na nej vyrobim zapchu ak si nevypnem Waze.
rontg.JPG
(56.38 KiB) Downloaded 385 times
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
ok .. nehovorim, ze to bolo zle, tiez mam nutkanie robit mapy co nejdetailnejsie .. ale obcas sa musime aj zamysliet nad prinosom pre koncoveho pouzivatela, detailnost je obcas aj na skodu :(
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Co si myslite o aktivite usera NoroG? (Pre tych, co si nevsimli - pod kazdym mostom cez Dunaj urobil Landmark s jeho nazvom).

Mne osobne vadi duplicita nazvov, kedze segmenty na mostoch obsahuju aj nazov mostu. Rovnako duplicitne to bude vo vyhladavani a zaroven je mapa zase trochu viac prepchata ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
prave mu pisem, celkom by ma zaujimalo, co ho k tomu viedlo
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
no praveze uvidis aj nazov landmarku aj nazov segmentu .. ni?
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message