Post by Glipko
Suik wrote:
porubcan wrote:
Glipko wrote:Snad to patri sem - viac detailov k Halovej

Ked sa dam navigovat z parkoviska pred skolou (GPS aj prilepenu poziciu mi ukazuje na nom, aj problem vytvoril tam), ukaze pociatocny bod navigacie na zaciatku tej jednosmerky, kam sa samozrejme z toho miesta nedostanem. Vsimol som si to uz asi treti den. Moze sa na to mrknut niekto skusenejsi? Ja v editore pricinu nevidim :( Zaroven, neviem ci to suvisi, hoci som zastal na tom parkovisku, tak po prejazde vyrobi na Halovej zapchu.
dostanes povel "proceed to highlighted road"?
co som si vsimol tak parkoviskove segmenty nemaju koncovu junction a zarovne jeden z nich nie je pripojeny...
to si aj ja myslim, upravim to tak. pospajam a dorobim dead-end junctions :) uvidime, malo by pomoct
Cize hej, hlaska je "proceed to highlighted road", z nejakeho dovodu sa odtial nevie dostat, ale na to parkovisko donavigovat dokaze. Dam vediet, ci ta zmena pomohla ked sa dostane do mapy.
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Glipko
Bajkalska x Drienova - z Drienovej ma neposle vlavo na Bajkalsku, ale vpravo a potom sa otocit. Pozeram, ze 4.6. tam vlado_s editoval ten jednosmerny segment, tak ak je to ono, len to este neni v live map, tak to plz zavri.
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Glipko
vlado_s wrote:Zmena súvisela iba so zmenou hlášky (boli tam dve). To musela byť chyba routovacieho servera, tak som UR zatvoril.
No ja ti neviem, live map mi ukazuje tu istu blbost. Teda teraz nie, teraz mi zas ukazuje torzo :(
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Glipko
oolcoo wrote:ahojte, k URku sa priznavam ja. https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTTTTTTFT

menil som nazov ulice z gagarinova na popradska (kedze bola gagarinova potiahnuta nezmyselne daleko) pri tom ma ale nenapadlo, ze zmizne hlaska drzte sa vlavo :oops: snad by odstranenie mena segmentu pomohlo hlasku navratit a neznelo by to ani nejako chaoticky. alebo skor pred krizovatkou urobit maly bezmenny segment aby ukazovalo drzte sa vlavo na popradskej?
Aha, ok, nechcel som do toho rypat, lebo som nevedel, ci to malo nejaky strategicko-takticky vyznam ;) Takto by to snad mohlo byt ok. Yo a zaprasujeme nespravnu temu, Fotrik nas zdrbe ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by guri211
Je velmi vela ohlasov na tuto temu, podla mojich informacii to planuju zlepsit.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
vlado_s wrote:Pozdravujem Sentinel2(a), ktorý zatvoril 4 UR, ale problém neodstránil :oops:
Podobne aj moje... Napises mu PM, ci to spravim ja?
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Poslal som mu PM so ziadostou o vyjadrenie. Ak sa neozve ani na 2. pokus, budeme mu musiet zrusit konto. Tych staznosti na neho mam uz viac.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
pleswi wrote:co pridali do status.waze Shirli-ho tak se komunikace alespon na tomto kanale a zaroven i na twittru zlepsila
Ja len drobne nemiestne upresnenie - Shirli je zena ;)
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
porubcan wrote:... mam otazku, ci tento segment, nema nahodou mat moznost vyjazdu aj na nadjazd ponad dialnicu a nie len na pripajaci pruh k dialnici. podla vodorovneho dopravneho znacenia by som tipol, ze sa odtial da vyjst aj na nadjazd.
Uplnou zhodou okolnosti som tam dnes bol (prezuval som v AZ Pneu) a potvrdzujem ze sa odtial da odbocit aj doprava, aj este dopravsie :D
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
MagicOfLA wrote:Ďalší rýchlozatvárač UR...

The map problem you reported on Waze on 16-Apr-2012 has been reviewed by SUPERFETO but wasn't resolved, most likely due to insufficient information or non-exact location.

Kua keď ani neviem čo s tým, tak to nechytám a nezatváram. :evil:

M.
Posielal si mu upozornenie cez PM, alebo to mam vybavit ja?
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia