no to ano, je to tam poriadne do.. doeditovane. Daj si pozor napriklad na taketo sipky, hned potom vies, ze su na sebe dva segmenty a 99% problemov sa vyriesi zmaznim toho spodneho "neprejazdneho":oolcoo wrote:VAU!!! skoro mi oci vypadli ked som stlacil shift+A https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... TTTTTTTTFT
predpokladam, ze to nieje ziadna chyba v nacitavani sipek v papyruse/cartouche ktora tu bola spominana -> routovanie cez senec 0 bodov, staci skusit v livemap idem sa do toho pustit pomalicky dat to do nejakej normalnej podoby.
+ niekto sikovny sa sekol a prehodil mesto/ulica tak tam pekne svieti dole Košická ako mesto.
zalezi od verzie klietnta - od 3.x na iPhone aj Android navigacia k landmarkom funguje a este aj zobrazi vzdialenost k tymto landmarkom a zoradi podla najblizsieho.
a nema to nieco spolocne s tym "obmedzenim cheatovania" co zaviedli? Ze ak v kratkom case zmenis ten isty objekt, nedostanes za to body .. mozno sa im to nejako bije s editorom(?)
ach jaj, pan Waze by namiesto posunutych leteckych snimok mohol zobrazovat holy ... ach. User Cvoky krasne nakreslil cele Nove Zamky, aj spojenia vyzeraju byt dobre, aj pomenovane, ale asi si nezapinal layer GPS Points, cele je to nakreslene presne podla podkladu posunuteho o 15 metrov, aaaaaaarrrgh tieto snimky su asi vsade v okoli Nitry +- 25 km .. murphy74 ma dost skusenosti na to, aby sledoval aj GPS Points, ale vsetci ostatni tam kreslia krasne podla snimok. Pan Waze by aj vo WME mohol implementovat funkciu "Move multiple segments".
Mohol by som sa cez toto preniest, ale je tu prilis vela veci na kope ..
vlado_s - https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... s=84129016 pokial ma pamat neklame, tak tento segment nelezi v obci, Lehotka zacina a konci az na odbockach z hlavnej cesty do dediny. Navyse taketo oznacenie okresov by sa ani nahodou nemalo pouzivat, vsade na Slovensku predsa pouzivame bud "okres XX" alebo iba "XX".
aktaktgreen - Tebou nakreslene segmenty maju sice medzi sebou dobru konektivitu, ale vobec nie su pripojene na hlavnu cestu, ci uz tu alebo vo vedlajsom Hliniku nad Hronom. Ak sa mi nieco neda pripojit kvoli opravneniam, tak o to poziadam na fore niekoho, kto prava ma, ale urcite to nenechavam len tak visiet. Navigacia na nepripojene segmenty proste nefunguje ..
vlado_s - https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... s=84129016 pokial ma pamat neklame, tak tento segment nelezi v obci, Lehotka zacina a konci az na odbockach z hlavnej cesty do dediny. Navyse taketo oznacenie okresov by sa ani nahodou nemalo pouzivat, vsade na Slovensku predsa pouzivame bud "okres XX" alebo iba "XX".
aktaktgreen - Tebou nakreslene segmenty maju sice medzi sebou dobru konektivitu, ale vobec nie su pripojene na hlavnu cestu, ci uz tu alebo vo vedlajsom Hliniku nad Hronom. Ak sa mi nieco neda pripojit kvoli opravneniam, tak o to poziadam na fore niekoho, kto prava ma, ale urcite to nenechavam len tak visiet. Navigacia na nepripojene segmenty proste nefunguje ..
Zbohom.Suik wrote:Takze do rana mozte este vyslovit svoje posledne zbohom DNV vo waze
Code: Select all
Quest completed! +50 EXP
Re: Úmyselné a neúmyselné ničenie mapy