Post by shalafi
oolcoo wrote:VAU!!! :shock: skoro mi oci vypadli ked som stlacil shift+A https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... TTTTTTTTFT
predpokladam, ze to nieje ziadna chyba v nacitavani sipek v papyruse/cartouche ktora tu bola spominana -> routovanie cez senec 0 bodov, staci skusit v livemap :( idem sa do toho pustit pomalicky dat to do nejakej normalnej podoby.

+ niekto sikovny sa sekol a prehodil mesto/ulica tak tam pekne svieti dole Košická ako mesto.
no to ano, je to tam poriadne do.. doeditovane. Daj si pozor napriklad na taketo sipky, hned potom vies, ze su na sebe dva segmenty a 99% problemov sa vyriesi zmaznim toho spodneho "neprejazdneho":
ScreenHunter_642 2012-03-28 09.56.06.jpg
(42.11 KiB) Downloaded 410 times
ScreenHunter_643 2012-03-28 10.00.09.jpg
(13.71 KiB) Downloaded 412 times
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
nie, neozval sa mi ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
zalezi od verzie klietnta - od 3.x na iPhone aj Android navigacia k landmarkom funguje a este aj zobrazi vzdialenost k tymto landmarkom a zoradi podla najblizsieho.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
a nema to nieco spolocne s tym "obmedzenim cheatovania" co zaviedli? Ze ak v kratkom case zmenis ten isty objekt, nedostanes za to body .. mozno sa im to nejako bije s editorom(?)
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
ach jaj, pan Waze by namiesto posunutych leteckych snimok mohol zobrazovat holy ... ach. User Cvoky krasne nakreslil cele Nove Zamky, aj spojenia vyzeraju byt dobre, aj pomenovane, ale asi si nezapinal layer GPS Points, cele je to nakreslene presne podla podkladu posunuteho o 15 metrov, aaaaaaarrrgh :cry: tieto snimky su asi vsade v okoli Nitry +- 25 km .. murphy74 ma dost skusenosti na to, aby sledoval aj GPS Points, ale vsetci ostatni tam kreslia krasne podla snimok. Pan Waze by aj vo WME mohol implementovat funkciu "Move multiple segments".
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Mohol by som sa cez toto preniest, ale je tu prilis vela veci na kope ..
vlado_s - https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... s=84129016 pokial ma pamat neklame, tak tento segment nelezi v obci, Lehotka zacina a konci az na odbockach z hlavnej cesty do dediny. Navyse taketo oznacenie okresov by sa ani nahodou nemalo pouzivat, vsade na Slovensku predsa pouzivame bud "okres XX" alebo iba "XX".
aktaktgreen - Tebou nakreslene segmenty maju sice medzi sebou dobru konektivitu, ale vobec nie su pripojene na hlavnu cestu, ci uz tu alebo vo vedlajsom Hliniku nad Hronom. Ak sa mi nieco neda pripojit kvoli opravneniam, tak o to poziadam na fore niekoho, kto prava ma, ale urcite to nenechavam len tak visiet. Navigacia na nepripojene segmenty proste nefunguje ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Suik wrote:Takze do rana mozte este vyslovit svoje posledne zbohom DNV vo waze :twisted:
Zbohom.

Code: Select all

Quest completed! +50 EXP
[/b]
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
na odlahcenie temy:

Klik: Moo!

:D :D :D
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message