Post by shalafi
porubcan wrote:
shalafi wrote:zalomenie odstranene . .a co toto tu? https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... s=78011757
to je tiez ocividne zle. si mohol asi rovno opravit.
tak som to teda opravil a este som to cele trochu posunul, aby cesta nelezala na chodniku
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
MÚK? A aky segment som kde zabudol? :shock:
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
aha, konecne mi doslo, ze MUK je mimourovnova krizovatka .. ano, tu som uz davnejsie prerabal .. co sa tyka nazvu Trnava-Modranka a Modranka, tak toho som sa vobec nechytal, preto mi nebolo jasne, o akom segmente je to tu rec .. ani na jednej ulici v Modranke moje meno nie je, pokial dobre pozeram :)
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
vlado_s wrote:Toto je nová príjazdová cesta na parkovisko :?:
zaujimave .. pomerne davno som tadial nesiel, ale kym som este pracoval o tri ulice dalej, nevsimol som si, ze by tam niekto prenasal auto cez zabradlie .. ze je to ozacene ako MinHwy nejdem ani rozoberat ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
urobil som si v ramci obednej prestavky maly poznavaci zajazd - a vskutku :shock: zarovnali tam obrubniky a urobili z parkoviska prechod cez chodnik. Takze dany segment prekategorizujem, posuniem, ucesem, navoniam.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Podla Cartouche_old ma volt16 AM prava v Bratislave a niekolko desiatok kilometrov okolo :evil: vyhladavanie postov na fore: 0. Komunikoval s nim niekto? Ak nie, som za okamzite odobranie AM prav (ak ano, mozeme o tom este chvilu polemizovat..).
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
porubcan wrote:neviem ci ide o nejaky bug, no tieto tri segmenty su divne.
jednak to ma byt street a nie parking lot, druhak je cesta v useku tychto troch segementov jednosmerka smerom k MAXu.
v live map je pritom korektne vidiet jednosmernost a to posledna editacia (zhodou okolnosti moja) je z 13.4.
pri editacii segmentov sa vsetko tvari OK, az na to, ze sa ulozene zmeny neprejavia po refreshi... viete sa na to pozriet aj niekto dalsi?
ktore tri segmenty? chyba mi tam nejaky link ;)
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
porubcan wrote:
shalafi wrote:
porubcan wrote:neviem ci ide o nejaky bug, no tieto tri segmenty su divne.
jednak to ma byt street a nie parking lot, druhak je cesta v useku tychto troch segementov jednosmerka smerom k MAXu.
v live map je pritom korektne vidiet jednosmernost a to posledna editacia (zhodou okolnosti moja) je z 13.4.
pri editacii segmentov sa vsetko tvari OK, az na to, ze sa ulozene zmeny neprejavia po refreshi... viete sa na to pozriet aj niekto dalsi?
ktore tri segmenty? chyba mi tam nejaky link ;)
sory, tieto: https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... ,144494249
WME:
Updated By: porubcan(2)
Update Time: Fri Apr 13 2012

Cartouche_old:
Updated By: porubcan
Update Time: 2012-05-10 07:56:19

V C_old je to uz spravne ako Street a jednosmerka .. dajme tomu cas ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
[quote=]
Shalafi, posunul si to až príliš. Tá odbočka ja tesne za zástavkou, ako začína zábradlie. Pls. odomkneš tieto, aby som znovu posunul Trnavskú podľa nových pruhov. Niekto to ešte pred Tebou bingol :([/quote]

vyjazd z parkoviska je podla mna presne tam, kde ma byt - na konci zastavky, tesne pred zabradlim. mas to odomknute.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
vlado_s: pamatas si, co si robil s tymito segmentmi? Cartouche_old tam ukazuje jednym smerom rychlost 3km/h a prave sa ma to cestou tadial snazilo routovat sposobom "hocikade inakade ale proboha len nie tade, nie, nie"! Bud to vzniklo editaciou, alebo tadial niekto chodil pol dna jednym smerom peso, alebo DB error ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message