aj som Ti to chcel napisat, siel som tadial pred par dnami, ale akosi som na to potom zabudol
Cele Nove Zamky su krasne zmapovane .. podla posunuteho podkladu
Po dlhom case som si otvoril stary Cartouche a zapol okienko Pending .. jednou z cakajucich operacii bol pokus o zmazanie prepojovacieho segmentu http://world.waze.com/cartouche_old/?zo ... =151889610 (aj ked uz neviem ktoreho) uzivatelom Cagy4. Obavam sa, ze kazdy z "neskusenych" editorov bude tieto krizovatky vidiet ako duplicitnu machulu, ktoru treba "opravit" (a ja sa im ani nedivim)
ak je to vykomunikovane, tak o to lepsie
podla mna by Waze az tak neublizilo implementovat nejaky system komunikacie medzi editormi, "najspinavsie" riesenie by bol typ landmarku, ktory by sa zobrazoval inou farbou v editore a v live map by sa nezobrazoval .. stacil by jednoduchy flag aby tieto landmarky neboli prenasane do mapy a mohli by sme v obycajnom textovom poli nechavat komentare ku krizovatkam ..
podla mna by Waze az tak neublizilo implementovat nejaky system komunikacie medzi editormi, "najspinavsie" riesenie by bol typ landmarku, ktory by sa zobrazoval inou farbou v editore a v live map by sa nezobrazoval .. stacil by jednoduchy flag aby tieto landmarky neboli prenasane do mapy a mohli by sme v obycajnom textovom poli nechavat komentare ku krizovatkam ..
mame problem .. bezne sa stava, ze na nejakom segmente klesne priemerna rychlost na mizivu hodnotu, ale v poslednom case (+- rok) som to spozoroval iba na kratkych segmentoch v meste .. momentalne sa to stalo niekde na R1 medzi Nitrou a Hronskym Benadikom, ETA je tam predlzena asi o 120 minut -_-
=sent from my Defy=
=sent from my Defy=
Hm, niekto sa asi uci editovat - vyzera to trosku ako kruhovy objazd, tvoria ho cesty typu Runway/Taxiway:
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TTTFTTTTFT
P.S. Vysvetli mi niekto, preco sa ta Primary Street, co ide napriec Slovnaftom meni pri poslednych dvoch segmentoch pred Slovnaftskou na Street?
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TTTFTTTTFT
P.S. Vysvetli mi niekto, preco sa ta Primary Street, co ide napriec Slovnaftom meni pri poslednych dvoch segmentoch pred Slovnaftskou na Street?
velmi zaujimava krizovatka .. ako keby mala nejaky hrozny uraz ..
To je podla mna zapnute valcovanie a nepresne GPS = server si mysli, ze valcujes paralelnu cestu.
Uzamikani sem uz videl nekde v nemecku. Zamknuty segmenty muze menit jen AM? Jestli sem to pochopil spravne. A AM stejne daji kazdymu kdo si o ne umi napsat. Tak ze by to zas tak nepomohlo si mysli. Kdyz bude nekdo chtit nicit tak si pozada o AM...
Iphone 5, Jb Ios7
Re: Úmyselné a neúmyselné ničenie mapy