Post by szastan
Cześć,

witam z Gdańska i okolic gdzie się co jakiś czas poruszam i staram poprawić napotkane błędy / braki w mapie. Do zobaczenia na drodze ;)
szastan

Post by Stachu2353
Witam,
Wstąpiłem do społeczności Waze wczoraj. Jestem z okolic Wawy, aktualnie jeżdżę jako kurier frachtowy jednej z dużych firm i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się układała pomyślnie :)
Swoją drogą - genialny program! Życząc udanej współpracy, pozdrawiam
Stachu
Stachu2353
Been thanked: 6 times

Post by strus77
Cześć, nazywam sie Piotr i używam Waze od kilku tygodni. Jestem z Gdańska i i poruszam się głównie w dzielnicach: Morena, Wrzeszcz, Letnica itp.
Pozdrawiam wszystkich.
strus77
Been thanked: 4 times

Post by Szczepan_
Witam

Na Waze od miesiąca. Witam użytkowników forum :) .
Poruszam się głównie w W-wie i okolicach, trochę jeżdżę po Polsce. Dostarczam informacje o sytuacji na drodze, kilka dni temu zacząłem wrzucać pierwsze edycje.
Szczepan_

Post by szmola
Witam serdecznie,

od 3 m-cy jeżdżę z Waze - bardzo dużo km głównie centralna i północna część naszego kraju. Postaram się również udoskonalać mapy a na drogach ostrzegać innych o zagrożeniach.
Oby nas tylko więcej jeździło z Waze :P - ja polecam.

Bezpiecznych tras ;)
szmola
Been thanked: 5 times

Post by T3rror
Dzię bry,
To i jak się oficjalnie przywitam. Używam Waze od ok. 4 lat, ale jakoś do tej pory nie pisałem na forum. Jeżdzę głównie po Wawie, ale i po Polsce w róznych keirunkach się zdarza - zawsze z Waze :)
T3rror
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post by SzalonyJanekPirat
Cześć!
Jestem Maciej, korzystam z Waze od niedawna i już psuje mapy swoimi uwagami ;)
Poruszam się głównie po Szczecinie i okolicach. Jeśli jest ktoś z tego terenu to zapraszam do kontaktu. Lepiej trzymać się w kupie ;)

ARR!
SzalonyJanekPirat
Been thanked: 2 times

Post by syvoklej
Witam Sylwek. Mam problem z zainstalowaniem głosów polskich
Tel Lumia 640xl lte. Pokazuje wyszukiwanie nowych głosów ale pomimo pobierania z pliku polskiej.sram 0 %
syvoklej

Post by Stawik1984
Witam
już jakiś czas używam Waze, ale dopiero zaczynam edytować.
Jestem z Piastowa, jeżdżę w okolicy czyli Piastów, Pruszków, Janki, Zachodnia strona Warszawy.
Mam nadzieję że będę mógł dodać od siebie trochę usprawnień :D
Stawik1984

Post by Squnxik
Witam,
Aktywnie używam Waze od niedawna. Głównie poruszam się po Łodzi i okolicach, ale od czasu do czasu jeżdżę po Polsce i Europie. Moja ostatnia wyprawa zagraniczna sprawiła, że zachwyciłem się Waze. Od 2015 edytuje mapy w OpenStreetMap, a wcześniej byłem moderatorem POI w AutoMapie. Mogę powiedzieć, że kartografia to takie moje małe hobby.
Do zobaczenia na trasie
Szerokości ;-)
Squnxik
Been thanked: 3 times