Post Reply

Waze w Android Auto

Post by Mapex2608
Witam, czy ktoś z Was korzysta w swoim mobilku a z Android Auto? Za mną pierwsze podłączenie telefonu do radia Bolero i próba odpalenia Android Auto. Nawet udało się, ale pod ikoną navi kryje się tylko Google Maps, Oglądałem filmiki na YT, tam ludzie mają wybór albo Waze, albo GM. Mój tel to Motorola 2and gen Android 6.0
Mapex2608
Posts: 20
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:17107932

1

Send a message

Post by KiaRedSid
Witam.
Używam Waze od niedawna i mam następujący problem: Nie potrafię ustawić punktu docelowego na mapie z poziomu AA. Wskazuję jakiś punkt na mapie, do którego chciał bym dojechać, pojawia się czerwony znacznik z zaznaczonym fragmentem drogi i nic więcej.
Gdy robię tak samo na telefonie pojawia się okienko z opcjami "Wyślij Jedź".
Na chwilę obecną robię tak że pierw ustawiam trasę na telefonie a potem podłączam się pod AA w samochodzie, ale to moim zdaniem totalnie bez sensu, przecież to powinna być podstawowa funkcjonalność, jeżeli ma to współpracować z AA.
KiaRedSid
Posts: 3
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Mapex2608
Zgadza się, jest tylko pokazany. Ja próbuję odpalić Waze, ale na daremno. Z uporem ładuje się Google Maps.Nie wiem co robię źle.
Mapex2608
Posts: 20
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Mapex2608
W Ameryce to mają się fajnie. Z tego filmu widać że Waze jest dostępny w AA
Mapex2608
Posts: 20
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Mapex2608
Ktoś z Was został beta testerem Waze & AA ?
Mapex2608
Posts: 20
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Mistraz
104c91633602496997c73159304f7a26 wrote:[...]możliwości dodawania punktów pośrednich w Android Auto. Gdzie to ustawić?
Po wyznaczeniu drogi do punktu "głównego" mozna kliknąć pasek z dystansem i czasem dojazdu, pojawi się wtedy okienko, w którym na dole są dwa przyciski: "Zakończ" i "Dodaj pkt pośredni".
Mistraz
Posts: 14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by mousepl
To nie jest działający system - to jest demo. Działającego systemu jeszcze nie ma nawet w beta testach.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
W PL nie słyszałem, aby ktoś testował.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by Ppetel
Cześć,

Czy wam też brakuje możliwości ustawienia punktu pośredniego w AA? Jak dla mnie jest to bardzo uciążliwe przy próbie znalezienia stacji paliwowej itp itd.

Gdzie można było by to zgłosić?

Pozdrawiam
Ppetel
Posts: 19
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by rysal
Czy może są jakieś nowe informacje o Waze na Android Auto ?
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]