Mělo by to být odemčenéweits wrote:weits wrote:No ono je tu tech silnic, ktere jsou nakreslene jako dva jednosmerne jizdni pruhy a pritom nejsou oddelene, vic. Takze pokud bys mi odemkl celou Strakonickou a Prazskou, tak bych to tam trochu poladil. Stejne tak koukam, ze cela Na Dlouhe louce take nema ostruvek a je takto zakreslena.LiborA wrote: Odemčeno, zvaž jestli nebudeš chtít odemknout i křižovatku s ulicí Pražská třída a tuto ulici. Já osobně bych tam totiž nedával dva jednosměrné jízdní pruhy, protože nejsou "nepřekonatelně" odděleny (zelený ostrůvek, vnitřní svodidlo apod.)
Dobry den,
chtel jsem se jen pripomenout s timto problemem. Pokud byste mi to odemkl, tak to zmenim.
Dekuji
Odemčenoweits wrote:Dik, jeste prosim tyto segmenty: https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... 7,90810425 a https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... s=90091469LiborA wrote:Mělo by to být odemčenéweits wrote: Dobry den,
chtel jsem se jen pripomenout s timto problemem. Pokud byste mi to odemkl, tak to zmenim.
Dekuji
Odemčenopleswi wrote:Prosím o odemčení Pernerovi ulice a pak jeste několika úseku S.K. Neumanna, jsou tam spatne odboceni. Díky
Rovnou jsem zakázal to odbočení a začínám zamykat.pleswi wrote:Prosím ještě tento, ma tam špatně turn restriction neboť nejde jet "zpátky". Zbytek hotov, můžeš klidně zamknout. Díky
Máš to odemčenéweits wrote:Zdravim, prosim o odemceni:
Ceske Budejovice
cela ulice Na Dlouhe louce je zakreslena jako dva proudy, i kdyz nema ostruvek - v mapce cela mezi oznacenymi segmenty: https://world.waze.com/editor/?zoom=1&l ... 3,90807777
Strakonicka: https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... ,150246303
je vyznacena jako dva proudy, nema ostruvek
Idealni by asi bylo odemknout i krizovatku mezi nimi, abych to tam mohl popropojovat spravne: https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TTTTTTTTFT
Diky
PS: Vsechny predchozi zadosti o odemceni jsou uz hotove z moji strany. Mam to zase zamykat? Pokud ano, existuje nejaky rychlozpusob jak zamykat? Tedy ne po segmentu?
Odemčenoweits wrote: Diky, mam to hotove, jeste prosim tuto rampu: https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... s=90583496
A tento usek: https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... 7,61137613
Také jsem nato koukal a vše se zdá v pořádku. Odhadl bych to, že tam byly nějaký "zádrhel", který medik opravil. chtělo by to vyzkušet za pár dní, zda tam budou stejné "nesmyslné" hlášky.foxitrot wrote:Myslim ze mam jediny mozny napad - spytaj sa medika, vyrobil tam cestvy kruhac. Ak si vzpomenie, mozme dumat. (Pozrel som to v LiveMap aj v klientovi - ano, divne instrukcie. Keby sa z LiveMap dal vytiahnut, ake su to presne segmenty...)pleswi wrote:Zdravicko, jdu si sem pro radu, na kruhaci to pri ceste od "spoda" ze Sobotecké "nahoru" do Hluboke hlasi odpocte VLEVO a potom odbocte VLEVO. Nemate tuseni nekdo proc ? Kdyby bylo odbocte VPRAVO nebo pouzijte EXIT i kdyby ten 0th tak budiz ale tohle ? Diky za napady
Opravdu nejde z Kounicovy odbočit doleva do Nerudovy?hrbot wrote:Ještě pro jistotu permalink: https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTTTTTTFT
Myslím, že to bude záležitost té cesty/lávky přes silnicipleswi wrote:Neposilal jste nekdo URko na Liberecke rychlostce smer Jablonec ?
Chybí popis a presnejsi urceni chybi navigacni trasa a nezda se nic spatne
Re: CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR