Post by shalafi
aj som Ti to chcel napisat, siel som tadial pred par dnami, ale akosi som na to potom zabudol :?
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Cele Nove Zamky su krasne zmapovane .. podla posunuteho podkladu :cry: :cry: :cry:
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Po dlhom case som si otvoril stary Cartouche a zapol okienko Pending .. jednou z cakajucich operacii bol pokus o zmazanie prepojovacieho segmentu http://world.waze.com/cartouche_old/?zo ... =151889610 (aj ked uz neviem ktoreho) uzivatelom Cagy4. Obavam sa, ze kazdy z "neskusenych" editorov bude tieto krizovatky vidiet ako duplicitnu machulu, ktoru treba "opravit" (a ja sa im ani nedivim) :cry:
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
ak je to vykomunikovane, tak o to lepsie :)
podla mna by Waze az tak neublizilo implementovat nejaky system komunikacie medzi editormi, "najspinavsie" riesenie by bol typ landmarku, ktory by sa zobrazoval inou farbou v editore a v live map by sa nezobrazoval .. stacil by jednoduchy flag aby tieto landmarky neboli prenasane do mapy a mohli by sme v obycajnom textovom poli nechavat komentare ku krizovatkam ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
mame problem .. bezne sa stava, ze na nejakom segmente klesne priemerna rychlost na mizivu hodnotu, ale v poslednom case (+- rok) som to spozoroval iba na kratkych segmentoch v meste .. momentalne sa to stalo niekde na R1 medzi Nitrou a Hronskym Benadikom, ETA je tam predlzena asi o 120 minut -_-
uploadfromtaptalk1339572561400.jpg
(55.1 KiB) Downloaded 670 times
=sent from my Defy=
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Hm, niekto sa asi uci editovat - vyzera to trosku ako kruhovy objazd, tvoria ho cesty typu Runway/Taxiway:
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TTTFTTTTFT
slovnaft.JPG
(111.73 KiB) Downloaded 634 times
P.S. Vysvetli mi niekto, preco sa ta Primary Street, co ide napriec Slovnaftom meni pri poslednych dvoch segmentoch pred Slovnaftskou na Street?
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
velmi zaujimava krizovatka .. ako keby mala nejaky hrozny uraz ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
ehm :) :roll: :evil: :)
cdp.jpg
(46.29 KiB) Downloaded 599 times
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
To je podla mna zapnute valcovanie a nepresne GPS = server si mysli, ze valcujes paralelnu cestu.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by Steinj
Uzamikani sem uz videl nekde v nemecku. Zamknuty segmenty muze menit jen AM? Jestli sem to pochopil spravne. A AM stejne daji kazdymu kdo si o ne umi napsat. Tak ze by to zas tak nepomohlo si mysli. Kdyz bude nekdo chtit nicit tak si pozada o AM...
Steinj
Area Manager
Area Manager
Posts: 244
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times
Send a message
Iphone 5, Jb Ios7