Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Waze 4.27.0.1

Post by JendaSpeed
Čaute! Máme tu novou verzi. Zaznamenali jste nějaké změny? Co je nového?
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times

POSTER_ID:17128660

1

Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by ma5jkl
Nieco uz spomenul Pista, ja to este zhrniem:
Novinky:
- PODPORA ANDROID AUTO !!! - poznamka: pri pouzivani cez AA Waze nema vsetky funkcie ako pri klasickom pouziti v telefone
- Vyzera ze konecne to priatelov uz vyhladava spravne v kontaktoch (pridali novy typ povolenia) neoficialna informacia - vyzera ze na uplne korektne vyhladanie priatelov je potrebne mat kontakty ulozene na gmaily
- Hlasenie "chybajuca znacka" bolo vymenene za "pokazeny semafor"
- vylepsenia pri oznacovani ulice pri navigovani (to fialove okienko s nazvom ulice je zobrazene uz aj na ulici na ktoru idete odbocit)
- nove vyhladavacie menu, ktore ma "nedavne", "oblubene" a "planovane" ciele v jednotlivych zalozkach
- nepostrehnutelna zmena, ale prehravanie zvukov bolo kompletne prepisane novym kodom. ten povodny vraj sposoboval problemy s pretecenim pamate a tym padom sa waze zdrbalo

Fixy:
- zrusenie priatela nefungovalo
- pri aktualizovani ceny paliva sa neukzal text ktory dakuje a oznamuje ze vam pridal body
- bol implementovany fix na zobrazenie viacej wazerov na mape
- ETA a vzdialenost sa nezobrazovali alebo boli velmi male v landscape mode
- opravy pre Carpool (to sa nas netyka)
- opravy v parkovacej ficure (nejake graficke prvky sa prekryvali , bez dat sa nezobrazilo nastavene parkovanie)
- dvojite zobrazenie reproduktora (toto myslim uz raz fixovali)
- otvorenim ziadosti o priatelstvo sa nie vzdy zobrazil zoznam priatelov

snad som na nic nezabudol a zaroven neprezradil co som nemal
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by porubcan
Na Androide zmena UI pri vyhľadávaní, nový druh hazardu pokazený semafor a hlavne podpora Android Auto. Na iOS už ani neviem. A už som si spomenul. Vyhľadávanie pozerá aj do kontaktov (ak ma kontakt adresu a matchuje vyhľadávaný reťazec, zobrazí sa vo výsledkoch a dá sa na tu adresu navigovať)


Sent from my iPhone using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by Yombie
Má niekto problém s aktualizáciou cien paliva? Pri posledných troch tankovaniach (2x predposledná verzia, 1x aktuálna verzia 4.27.0.1) mi pri pokuse aktualizovať / potvrdiť cenu paliva vyskočilo dialógové okno, že v mieste kde sa nachádzam, nie je GPS signál. Deje sa to aj pri automatickej výzve, či chcem aktualizovať ceny paliva ak stojím na ČS - potvrdím a miesto zoznamu ČS vyskočí dialógové okno s chybou. Pritom s GPS problém nebol, pokus som zopakoval aj o kus ďalej, aby som nebol pod strechou ČS, no bez úspechu. Hlásil už niekto podobný bug?
Samsung Galaxy Xcover 3
Android 5.1.1
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message