Post Reply

export trasy

Post by DaV_003
Zdravim,
nevite nekdo, jestli je mozne vyexportovat projetou trasu z waze?
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times

POSTER_ID:16869919

1

Send a message

Post by DaV_003
porubcan wrote:urcite neexistuje nejaka oficialna ficura, co by to robila.
to jsem si myslel:(
porubcan wrote:na druhej strane - v editore je trasa vizualizovana, takze data su a je len otazka akou technikou ich odtial vydolovat.
to si nechavam jako posledni nadeji:)
porubcan wrote:dalsia moznost je este aj prepnut apku do debug modu a skusit prehrabat debug logy ulozene v suboroch v mobile.
tomu prilis neverim a schudnejsi asi bude predchozi moznost.
porubcan wrote:inak zaznam trasy vytvara aj samotny google (v googlemaps polozka timline) a mozno by to slo nejako vydolovat odtial.
vubec netusim, o cem je rec:( jako, ze google uklada udaje o poloze k uctu registrovanemu k mobilu?
tak jsem to nasel, tohle jsem asi kdysi zakazal. nic tam neni
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
porubcan wrote:ak si to zakazal, tak tam nic nie je. ak to mas povolene, tak je to spolahlivejsie ako jazdy zobrazene v editore mapy Waze
ja na zaznam pouzivam jiny sw, ale nejak mi ted vynechaval, tak to potrebuju "dolepit" z waze:)
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
diky moc, neco takoveho jsem ocekaval. vecer se k tomu snad dostanu.
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
vitj wrote: Ano v debug modu se trasa uklada, ale k pristupu na soubor je potreba root.
diky, root neni problem, pokud nevyjde predchozi cesta zkusim toto.
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
Maru-p wrote:Ahoj. Lze u těch tras zjistit i čas, kdy člověk jel daným místem? A nevíte, proč mi editor map píše, že nebyly nalezeny žádné trasy? Jsem přihlášená a s waze jsem již několikrát jela.

Díky za odpověď.
cas u techto dat neni. je tam pouze cas startu a doba trvani cesty.
Asi mate hodne novy ucet, chce to trpelivost, nez to naskoci.
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by ma5jkl
ak potrebujes trasu ktoru si uz presiel a nemal si waze v debug mode (vtedy to uklada do pamati telefonu spolu so suradnicami), tak potom uz musis len dolovat z editora, ale osobne si nemyslim ze to bude mozne stiahnut vo forme gps suradnic trasy.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by Maru-p
Ahoj. Lze u těch tras zjistit i čas, kdy člověk jel daným místem? A nevíte, proč mi editor map píše, že nebyly nalezeny žádné trasy? Jsem přihlášená a s waze jsem již několikrát jela.

Díky za odpověď.
Maru-p
Posts: 1
Send a message

Post by porubcan
urcite neexistuje nejaka oficialna ficura, co by to robila.
na druhej strane - v editore je trasa vizualizovana, takze data su a je len otazka akou technikou ich odtial vydolovat.
dalsia moznost je este aj prepnut apku do debug modu a skusit prehrabat debug logy ulozene v suboroch v mobile.

inak zaznam trasy vytvara aj samotny google (v googlemaps polozka timline) a mozno by to slo nejako vydolovat odtial.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by porubcan
ak si to zakazal, tak tam nic nie je. ak to mas povolene, tak je to spolahlivejsie ako jazdy zobrazene v editore mapy Waze
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester