Post Reply

export trasy

Post by DaV_003
Zdravim,
nevite nekdo, jestli je mozne vyexportovat projetou trasu z waze?
DaV_003
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times

Post by porubcan
urcite neexistuje nejaka oficialna ficura, co by to robila.
na druhej strane - v editore je trasa vizualizovana, takze data su a je len otazka akou technikou ich odtial vydolovat.
dalsia moznost je este aj prepnut apku do debug modu a skusit prehrabat debug logy ulozene v suboroch v mobile.

inak zaznam trasy vytvara aj samotny google (v googlemaps polozka timline) a mozno by to slo nejako vydolovat odtial.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 619 times
Been thanked: 1810 times

Post by DaV_003
porubcan wrote:urcite neexistuje nejaka oficialna ficura, co by to robila.
to jsem si myslel:(
porubcan wrote:na druhej strane - v editore je trasa vizualizovana, takze data su a je len otazka akou technikou ich odtial vydolovat.
to si nechavam jako posledni nadeji:)
porubcan wrote:dalsia moznost je este aj prepnut apku do debug modu a skusit prehrabat debug logy ulozene v suboroch v mobile.
tomu prilis neverim a schudnejsi asi bude predchozi moznost.
porubcan wrote:inak zaznam trasy vytvara aj samotny google (v googlemaps polozka timline) a mozno by to slo nejako vydolovat odtial.
vubec netusim, o cem je rec:( jako, ze google uklada udaje o poloze k uctu registrovanemu k mobilu?
tak jsem to nasel, tohle jsem asi kdysi zakazal. nic tam neni
DaV_003

Post by porubcan
ak si to zakazal, tak tam nic nie je. ak to mas povolene, tak je to spolahlivejsie ako jazdy zobrazene v editore mapy Waze
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 619 times
Been thanked: 1810 times

Post by DaV_003
porubcan wrote:ak si to zakazal, tak tam nic nie je. ak to mas povolene, tak je to spolahlivejsie ako jazdy zobrazene v editore mapy Waze
ja na zaznam pouzivam jiny sw, ale nejak mi ted vynechaval, tak to potrebuju "dolepit" z waze:)
DaV_003

Post by ma5jkl
ak potrebujes trasu ktoru si uz presiel a nemal si waze v debug mode (vtedy to uklada do pamati telefonu spolu so suradnicami), tak potom uz musis len dolovat z editora, ale osobne si nemyslim ze to bude mozne stiahnut vo forme gps suradnic trasy.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 631 times
Been thanked: 717 times
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«Samsung Note 8» «VW Golf 6 Cabrio»
https://i.ibb.co/ZNbYyt5/RIPIain.png R.I.P. Iainhouse - Oct 21st 2021

Post by DaV_003
diky moc, neco takoveho jsem ocekaval. vecer se k tomu snad dostanu.
DaV_003

Post by DaV_003
vitj wrote: Ano v debug modu se trasa uklada, ale k pristupu na soubor je potreba root.
diky, root neni problem, pokud nevyjde predchozi cesta zkusim toto.
DaV_003

Post by Maru-p
Ahoj. Lze u těch tras zjistit i čas, kdy člověk jel daným místem? A nevíte, proč mi editor map píše, že nebyly nalezeny žádné trasy? Jsem přihlášená a s waze jsem již několikrát jela.

Díky za odpověď.
Maru-p

Post by DaV_003
Maru-p wrote:Ahoj. Lze u těch tras zjistit i čas, kdy člověk jel daným místem? A nevíte, proč mi editor map píše, že nebyly nalezeny žádné trasy? Jsem přihlášená a s waze jsem již několikrát jela.

Díky za odpověď.
cas u techto dat neni. je tam pouze cas startu a doba trvani cesty.
Asi mate hodne novy ucet, chce to trpelivost, nez to naskoci.
DaV_003