Post by Szata76
Watt25 / norbertn !

A Bp. XIII., Taksony utca csak az Angyalföldi út és a Tüzér között egyirányú. Az eleje és a vége nem Megcsináltam volna, de lockolt. Egyébként egy térképhiba (100-as) is van ott emiatt.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Hi!
A Váci út és a Fiastyúk utca kereszteződése fölöslegesen túl van bonyolítva. Nem tapasztaltam meg hibát, de szerintem akinek van joga és hasonlóan gondolja az takarítsa ki.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Láttátok hogy valaki felvitte a térképre a Bp-i villamosvonalakat?
No entrance-ként van rögzítve -1es szinten, az utcanévhez még a vonal száma is be van írva.

Mi a véleményetek erről?
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Szerkesztette valaki a Margit körutat és a Bécsi utat? Megjelentek rajta pöttyök, mintha új út lenne.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
pulsarxp wrote:
Szata76 wrote:Szerkesztette valaki a Margit körutat és a Bécsi utat? Megjelentek rajta pöttyök, mintha új út lenne.
denke nevű kolléga, de 18-án. Az meg még nem kerülhetett fel, mert még mindig 9-ei a livemap update time.
Előtte valaki más? Van tipped miért lehet ez?
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Aki ismerős Újpesten és csípőből vágja a kanyarodásokat, az legyen szíves nézzen rá a Baross és Attila utca közti területre, mert nagyon sok kanyarodás le van tiltva, valószínűleg hibásan. Van olyan, hogy egy utcából semerre sem lehet kijönni. :)
Köszi!
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Múltkor egy érdekes dolgot tapasztaltam. Az Árpád-hídról tartottam Újpest felé és ahogy lefordultam balra a Váci út felé, nem a Váci úton tervezett tovább, hanem annak a szervízútján egészen az OMV kútig (Fáy utca), és ott vitt volna rá a fő útra. Én makacs voltam és nem hagytam magam, a Váci úton mentem végig, de a kliensben azt mutatta, a szervízúton haladok.
Megnéztem a térképszerkesztőben, de semmi hibát nem találtam. Lehet, h csak a sebességadatban van a hiba, esetleg tényleg arra a gyorsabb?
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Ma a Csanády utcából kanyarodtam balra a Váci útra és a Waze azt mondta, h "X méter múlva fordulj balra, majd fordulj balra". Itt szerintem csak egy bal fordulónak kellene lenni.
Meg lehet csinálni ezt a csomópontot úgy, hogy helyesen mondja? Ha igen hogy, mert én néztem a térképszerkesztőben, de nem jöttem rá?!

Hogy ne kelljen keresni, errél van szó.
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTFTTTTFT
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Watt25 wrote:
Szata76 wrote:Ma a Csanády utcából kanyarodtam balra a Váci útra és a Waze azt mondta, h "X méter múlva fordulj balra, majd fordulj balra". Itt szerintem csak egy bal fordulónak kellene lenni.
Meg lehet csinálni ezt a csomópontot úgy, hogy helyesen mondja? Ha igen hogy, mert én néztem a térképszerkesztőben, de nem jöttem rá?!

Hogy ne kelljen keresni, errél van szó.
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTFTTTTFT
Szerintem a Live map-en most nem az van, ami a szerkesztőben, de egy picit én is módosítottam rajta.
Egyébként ez elég frusztráló, hogy nem tudunk kereszteződéseken dűlőre jutni. Ezt a kereszteződést már én is átrajzoltam párszor... Legutóbb tuti nem ilyen volt, de most így is jónak tűnik.
Megnéztem, köszi, talán így jó lesz. Egyébként nem tudom ki, mikor mit szerkesztett rajta, csak hogy nem jól utasításokat adott, és szerintem amikor ránéztem, az akkori állapot szerint is rosszul mondta volna.

Most, hogy már egész jól áll térkép (legalábbis Bp-en) és van idő a finomítással foglalkozni, egyre gyakrabban esek olyan dilemmába, hogy hozzányúljak-e más, viszonylag friss szerkesztéséhez, mikor szerintem az nem teljesen jó.
Van ennek a szósöl térképszerkesztésnek árnyoldala is, bőven.

Az UR-emet zártad? Nem jött róla mél, pedig valaki írta, hogy a Papyrusos UR javításokról is kapott mélt.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Megcsináltam a XIII. Váci úti Tesco parkolót és a körülötte lévő utakat az új (tavaly ősz) forgalmi rend és nyomvonal szerint.
Biztos én vagyok béna, de többször is memorizálnom kellett a dolgokat mikor mostanában arra jártam. Jól megvariálták (sorompós beléptető, ami azóta nem üzemel, stb.).

A lényeg: aki ismerős arra legyen szíves nézzen rá, hogy szerinte is minden OK!
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTFTTTTFT
Köszi!
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu