Mas to. Kedy to zamknem opat?karlik-svk wrote:prosim o unlock:
MESTO: Skalica
ULICA: Potocna
LINK: https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... ,149061565
vopred dik Kaja
rajo
Mas to. Kedy to zamknem opat?karlik-svk wrote:prosim o unlock:
MESTO: Skalica
ULICA: Potocna
LINK: https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... ,149061565
vopred dik Kaja
OK, kludne sa ozvi, ked budes nieco potrebovat. Inak oblasti, ktore dorobis napis, mozu sa skontrolovat a locknut...karlik-svk wrote:dopojena Hurbanova ulica, vidim ze si dopojil aj Stefanikovu...rajo wrote:
Mas to. Kedy to zamknem opat?
rajo
mozes to locknut
inak jak sem tu pisal, celu skalicu sem dorobil a aj ju dorobim, akurat ma ked tak niekto skontrolujte, ale myslim ze by nemal byt problem.
dik Kaja
Ano, na Ostepovu by to malo byt povolene... Teraz si to celkom presne nevybavujem, ale to V-cko sa mi tam zda trosku divne... Jazdim tade od Jantarovej, pozriem ten tvar presne a pripadne dam navrh na korekciu...shalafi wrote:Opravene. A co tato odbocka z Rosnej na Ostepovu, nemalo by aj toto byt povolene?
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =102597242
Tak nedalo mi a pozrel som Google maps... To "V-cko" tam viac menej skutocne je, ale vzhladom na to, ze z Ostepovej sa da odbocit aj na Rosnu, tak detailny zakres tej odbocky (Permalink) to len zbytocne komplikuje (a neriesi korektne jazdu v tom V-cku)... tam by sa v klude vystacilo s jednoduchou odbockou... Ale ked je to uz takto... OK... treba vsak upravit tu spominanu odbocku z Rosnej na Ostepovu a jazdu v jednotlivych vetvach toho V-cka...Sanicko wrote:Ano, na Ostepovu by to malo byt povolene... Teraz si to celkom presne nevybavujem, ale to V-cko sa mi tam zda trosku divne... Jazdim tade od Jantarovej, pozriem ten tvar presne a pripadne dam navrh na korekciu...shalafi wrote:Opravene. A co tato odbocka z Rosnej na Ostepovu, nemalo by aj toto byt povolene?
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =102597242
Vdaka za rychlu reakciu...
Este otazocka: preco je pre mna editacia tychto smerov nemozna, ked som tadial prechadzal a navyse segment, ktoreho sa to tykalo, ani nebol zamknuty? Uz som na takyto problem narazil, no dal sa vyriesit v starom editore povolenim vsetkych smerov na bode spojenia... V tomto pripade som aj tam skoncil na tom, ze nemam na ten bod pripojenia pravo....
Super, pride mi to takto zmysluplnejsie, obzvlast ked napojenie Ostepova - Jantarova je tiez zakreslene "jednoducho" pricom tam je v skutocnosti oddelenie pruhov vyraznejsie... No treba mat na pamati jednu z hlavnych tez Waze - "nebaziruje sa na detailnosti na ukor pouzitelnosti"shalafi wrote:v zaujme zachovania svetoveho mieru a ludskej rasy bola krizovatka zjednodusena
Hotovo...shalafi wrote:mas to odomknute - ked skoncis, daj prosim vediet.Sanicko wrote:Košice, potreboval by som odomknúť križovatku
Tr. SNP, Ipeľská, Ondavská
Je tam pokus o jeden odbocovaci segment: tvarom ani polohou nezodpoveda realu, problemy robia zakazane smery... Navyse odbocovacie segmenty su vo vsetkych rohoch... tak ked to uz bude otvorene, tu krizovatku by som skompletizoval celu....
Dik, Shell-ka je pripojena...shalafi wrote:mas
Re: SK: Žiadosti o úpravu ciest na Slovensku