Post by rajo
karlik-svk wrote:prosim o unlock:
MESTO: Skalica
ULICA: Potocna
LINK: https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... ,149061565

vopred dik Kaja
Mas to. Kedy to zamknem opat?

rajo
rajo
Posts: 25
Send a message
AM: West Slovakia from BA to ZA on iPhone

Post by rajo
karlik-svk wrote:
rajo wrote:
Mas to. Kedy to zamknem opat?

rajo
dopojena Hurbanova ulica, vidim ze si dopojil aj Stefanikovu...
mozes to locknut

inak jak sem tu pisal, celu skalicu sem dorobil a aj ju dorobim, akurat ma ked tak niekto skontrolujte, ale myslim ze by nemal byt problem.

dik Kaja
OK, kludne sa ozvi, ked budes nieco potrebovat. Inak oblasti, ktore dorobis napis, mozu sa skontrolovat a locknut...

Rajo
rajo
Posts: 25
Send a message
AM: West Slovakia from BA to ZA on iPhone

Post by Sanicko
Košice, ul. Oštepová

napojenie segmentov blokuje prejazd Oštepovou... pričom sa jedná o obojsmernú ulicu
Permalink
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
shalafi wrote:Opravene. A co tato odbocka z Rosnej na Ostepovu, nemalo by aj toto byt povolene?
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =102597242
Ano, na Ostepovu by to malo byt povolene... Teraz si to celkom presne nevybavujem, ale to V-cko sa mi tam zda trosku divne... Jazdim tade od Jantarovej, pozriem ten tvar presne a pripadne dam navrh na korekciu...
Vdaka za rychlu reakciu...

Este otazocka: preco je pre mna editacia tychto smerov nemozna, ked som tadial prechadzal a navyse segment, ktoreho sa to tykalo, ani nebol zamknuty? Uz som na takyto problem narazil, no dal sa vyriesit v starom editore povolenim vsetkych smerov na bode spojenia... V tomto pripade som aj tam skoncil na tom, ze nemam na ten bod pripojenia pravo....
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Sanicko wrote:
shalafi wrote:Opravene. A co tato odbocka z Rosnej na Ostepovu, nemalo by aj toto byt povolene?
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =102597242
Ano, na Ostepovu by to malo byt povolene... Teraz si to celkom presne nevybavujem, ale to V-cko sa mi tam zda trosku divne... Jazdim tade od Jantarovej, pozriem ten tvar presne a pripadne dam navrh na korekciu...
Vdaka za rychlu reakciu...

Este otazocka: preco je pre mna editacia tychto smerov nemozna, ked som tadial prechadzal a navyse segment, ktoreho sa to tykalo, ani nebol zamknuty? Uz som na takyto problem narazil, no dal sa vyriesit v starom editore povolenim vsetkych smerov na bode spojenia... V tomto pripade som aj tam skoncil na tom, ze nemam na ten bod pripojenia pravo....
Tak nedalo mi a pozrel som Google maps... To "V-cko" tam viac menej skutocne je, ale vzhladom na to, ze z Ostepovej sa da odbocit aj na Rosnu, tak detailny zakres tej odbocky (Permalink) to len zbytocne komplikuje (a neriesi korektne jazdu v tom V-cku)... tam by sa v klude vystacilo s jednoduchou odbockou... Ale ked je to uz takto... OK... treba vsak upravit tu spominanu odbocku z Rosnej na Ostepovu a jazdu v jednotlivych vetvach toho V-cka...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
shalafi wrote:v zaujme zachovania svetoveho mieru a ludskej rasy bola krizovatka zjednodusena ;)
Super, pride mi to takto zmysluplnejsie, obzvlast ked napojenie Ostepova - Jantarova je tiez zakreslene "jednoducho" pricom tam je v skutocnosti oddelenie pruhov vyraznejsie... No treba mat na pamati jednu z hlavnych tez Waze - "nebaziruje sa na detailnosti na ukor pouzitelnosti" :-)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Košice, potreboval by som odomknúť križovatku
Tr. SNP, Ipeľská, Ondavská

Je tam pokus o jeden odbocovaci segment: tvarom ani polohou nezodpoveda realu, problemy robia zakazane smery... Navyse odbocovacie segmenty su vo vsetkych rohoch... tak ked to uz bude otvorene, tu krizovatku by som skompletizoval celu....
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
shalafi wrote:
Sanicko wrote:Košice, potreboval by som odomknúť križovatku
Tr. SNP, Ipeľská, Ondavská

Je tam pokus o jeden odbocovaci segment: tvarom ani polohou nezodpoveda realu, problemy robia zakazane smery... Navyse odbocovacie segmenty su vo vsetkych rohoch... tak ked to uz bude otvorene, tu krizovatku by som skompletizoval celu....
mas to odomknute - ked skoncis, daj prosim vediet.
Hotovo...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Rimavská Sobota
odomknúť segment na 50-ke
Chcem doplnit čerpaciu stanicu Shell
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
shalafi wrote:
Sanicko wrote:Rimavská Sobota
odomknúť segment na 50-ke
Chcem doplnit čerpaciu stanicu Shell
mas
Dik, Shell-ka je pripojena...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W