Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by syvoklej
Witam Sylwek. Mam problem z zainstalowaniem głosów polskich
Tel Lumia 640xl lte. Pokazuje wyszukiwanie nowych głosów ale pomimo pobierania z pliku polskiej.sram 0 %
syvoklej
Posts: 1
Send a message

Post by SzalonyJanekPirat
Cześć!
Jestem Maciej, korzystam z Waze od niedawna i już psuje mapy swoimi uwagami ;)
Poruszam się głównie po Szczecinie i okolicach. Jeśli jest ktoś z tego terenu to zapraszam do kontaktu. Lepiej trzymać się w kupie ;)

ARR!
SzalonyJanekPirat
Posts: 2
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by szastan
Cześć,

witam z Gdańska i okolic gdzie się co jakiś czas poruszam i staram poprawić napotkane błędy / braki w mapie. Do zobaczenia na drodze ;)
szastan
Posts: 1
Send a message

Post by Szczepan_
Witam

Na Waze od miesiąca. Witam użytkowników forum :) .
Poruszam się głównie w W-wie i okolicach, trochę jeżdżę po Polsce. Dostarczam informacje o sytuacji na drodze, kilka dni temu zacząłem wrzucać pierwsze edycje.
Szczepan_
Posts: 2
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by szmola
Witam serdecznie,

od 3 m-cy jeżdżę z Waze - bardzo dużo km głównie centralna i północna część naszego kraju. Postaram się również udoskonalać mapy a na drogach ostrzegać innych o zagrożeniach.
Oby nas tylko więcej jeździło z Waze :P - ja polecam.

Bezpiecznych tras ;)
szmola
Posts: 4
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by T3rror
Dzię bry,
To i jak się oficjalnie przywitam. Używam Waze od ok. 4 lat, ale jakoś do tej pory nie pisałem na forum. Jeżdzę głównie po Wawie, ale i po Polsce w róznych keirunkach się zdarza - zawsze z Waze :)
T3rror
Posts: 4
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by TataGabrysi
Krzysiek, Ostrołęka, dzień dobry! :)

Przesiadłem się z Yanosika ze względu na genialny interfejs... i fałszywki w Yanosiku. Zachęcam wszystkich do Waze, jest lepiej, tylko na razie jest nas mało... :)

Pozdrawiam!
TataGabrysi
Posts: 4
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by theblackzork
gienkollo wrote:.....ale ostatnio swoją aktywność internetową (czytanie newsowych bzdur) zamieniłem na edycje mapy, zajawiłem również edycją kolegę z biura który za punkt honoru wziął sobie korekty swojej dzielnicy, tj. Halemby w Rudzie Śląskiej.
Śląsk rośnie w siłę. Fajowo, bo tam sporo do zrobienia jest.
Ex-Zabrzanin :-)
theblackzork
Posts: 162
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times
Send a message
Łukasz
--

Post by theblackzork
Gulasz wrote:Cześć wszystkim,
ps. czy jazda z aplikacją motocyklem nie będzie za mocno zniekształcała rzeczywistości?
Ja na motocyklu nie używam. I tak nie ma jak raportować czegokolwiek - chyba że masz rękawiczki kompatybilne z ekranem dotykowym. Fajnie by było mieć podgląd, ale szkoda mi telefonu - na kierownicy szybko go warunki atmosferyczne i drgania zniszczą.

Przydałby się waze na Garmina :-)
theblackzork
Posts: 162
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times
Send a message
Łukasz
--

Post by TheTeeJay
Witam wszystkich,

Trochę już przejeździłem z Waze i od miesiąca wkręcam się w edytowanie mapy co sprawia mi sporą frajdę. Z racji, że pracuję nad dużą inwestycją na bezdrożach Mazowsza wpadają mi białe plamy do edytowania czasami.

Pozdrawiam
TheTeeJay
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 11
Been thanked: 2 times
Send a message