Locked

User request

Post by medik
Je nějaká možnost, jak kontaktovat uživatele, který zadal user request?

Dneska se objevil nový na Bedřichově (turn not allowed na rovné cestě bez odboček) a aboslutně nemám tucha, co tím chtěl říct. Díky

https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... TTTFTTTTFT
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times

POSTER_ID:5027832

1

Send a message

Post by libora
ZAČNĚTE PROSÍM UR PSÁT DO SEKCE ŽÁDOSTÍ O ÚPRAVU CEST, TOHLE VLÁKNO JE UŽ DOST NEPŘEHLEDNÉ. DĚKUJI
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by MagicOfLA
porubcan wrote:este mala otazka na skusenejsich editorov. v Cartouche su vidiet ine UR ako v Papyruse, niektore zaznamy viditelne v Cartouche su stare mesiace. existuju nejake zauzivane praktiky ako sa vysporiadat s tymto? mozem vec staru X mesiacov len tak odpalit?
V cartouche ostali stare nezatvorene, nove sa objavuju uz len v Papyruse.
Co sa tyka tych prastarych v cartouche, ja osobne pokial neviem z UR vycitat, v com je vlastne problem a mne sa zda vsetko v poriadku, pisem tam otazku a menim state na missing data. Pokial nedostanem odpoved, tak po asi dvoch mesiacoch zatvaram.

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Ďalší rýchlozatvárač UR...

The map problem you reported on Waze on 16-Apr-2012 has been reviewed by SUPERFETO but wasn't resolved, most likely due to insufficient information or non-exact location.

Kua keď ani neviem čo s tým, tak to nechytám a nezatváram. :evil:

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
guri211 wrote:
MagicOfLA wrote:Ďalší rýchlozatvárač UR...

The map problem you reported on Waze on 16-Apr-2012 has been reviewed by SUPERFETO but wasn't resolved, most likely due to insufficient information or non-exact location.

Kua keď ani neviem čo s tým, tak to nechytám a nezatváram. :evil:

M.
Posielal si mu upozornenie cez PM, alebo to mam vybavit ja?
Neposielal.
To meno vidím prvýkrát, neviem, či má PM význam. Ale kľudne pošli...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
SUPERFETO wrote:sorrac chalani, teraz neviem presne o co tam islo, ale ak som to tak zatvoril, tak som tam asi nevidel problem (v popise nic nebolo) a porovnaval som to urcite aj cez guglmaps.
Kazdopadne ked vies o co ide, tak Ti nic nebrani tu mapu editovat ;)
Ale schvalne, daj GPS suradnice a popis problemu, nech s aspon pozriem co som urobil zle..
Dikes
Nebolo co popisovat, keby si ho cely rozklikal, videl by si, ze ja som siel od PX smerom na BA normalne najazdom smer BA, ale Waze ma posielalo dialnicou naspat do PX, tam som sa mal otocit a ist na BA...

A zatial netusim, cim to bolo, preto som ten UR nechal otvoreny... ale buduci tyzden pojdem zas, tak skusim znova.

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by medik
Tam uz chybi jen s "Wazem na vecne casy " :-)

Odesláno z mého HTC Vision pomocí Tapatalk
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by milo12
Ja len doplnim, ze treba upravit aj Level na 2 (teraz je 0).
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
oolcoo wrote:Sorry chlapi, nevsimol som si, ze dane URko je bodom diskusie o ustreleni. Myslim, ze takych URier je povedzme v Bratislave dost. Nejake vam vypatram :P
Mne vcera ustrelilo UR ked som stratil GPS signal, po kliknuti na UR ma presunulo uplne mimo. Takze tu moze byt problem s ustrelenymi UR.
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by olco_107
ja som, za "drzte sa vpravo". myslite, ze by to bolo nelogicke keby hned ako sa pruhy rozdelia zahlasilo "drzte sa vpravo" a na mieste zaciatku plnej ciary by zahlasilo "odbocte vpravo"?
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message