Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!

Post by TT76
TT76 wrote:Sziasztok,
UR megoldásához kérnék unlockot a Bocskai út balaton felé tartó oldalán, a Fadrusz u-tól az Fehérvári útig tartó és a Fehérváritól a csarnok előtti szegmensre.
köszi előre is.
Köszi Szikra, készvan visszazárható.
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by TT76
Sziasztok.
Van itt egy pöti probléma. A parkolóból (aminek a kijárata távolabb is van az Alkotástól mint a valóságban) kihajtva a Márványra a záróvonalak miatt abba a sávba lehet csak kimenni amiből csak jobbra lehet menni az Alkotásra. Jelenleg viszont simán tervez úgy mintha lehetne onnan a parkolóból a Márványnak az Alkotásra balra kanyarodó sávjába is besorolni. Ha egyetértetek, akkor ezt javítanám oly módon hogy csinálnák egy külön jobbra tartó sávot a visszafordító csomóponttól az alkotásig és ebbe kötném bele a parkolót. Ha ez így oké akkor kérnék ott a környező szegmensekre feloldást. De ha valaki megcsinálja azért sem fogok haragudni :) Ha meg ez így nem jó ötlet akkor vajon hogy lehetne másképp? Vagy hagyjuk így ahogy van? Köszi.
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message
Last edited by TT76 on Wed Feb 22, 2017 2:52 pm, edited 1 time in total.

Post by TT76
Szikra wrote:Miért is magadat linkelted? :roll: :D
Csak kanyarodó sávval tudod megoldani, de szerintem elég a parkoló kijárata előttől úgy, hogy legyen tars jobbra-balra utasítás is.
Feloldva!
ááá bakker :D egyszer nem ellenőrzöm vissza hogy bevette-e a ctrl+c a permalinket és rögtön megszivat. vérciki tudom :) Igen a hang módosítás is eszembe jutott, csak azt már nem akartam beleszerkeszteni utólag, gondoltam megvárom mi a határozat. Köszi!
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by TT76
Szikra wrote:Feloldva!
Kész is, csekkold le légyszíves hogy jó-e így. Köszi!
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by TT76
Szikra wrote:
TT76 wrote:
Szikra wrote:Feloldva!
Kész is, csekkold le légyszíves hogy jó-e így. Köszi!
Sebességhatár? ;) Amúgy jó!
Az is van már! :)
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by TT76
hali,
Ez a szegmens -gondolom véletlenül- +1 -re lett állítva míg a többi talajszinten van. Ha valaki feloldja javítom, de ha csak átpöccinti úgyis jó. Bár hogy nézem a másik oldali útpálya is így van beállítva. Csak azt nem értem miért, hiszen az alatta keresztben átmenő 3102-es út -1 -es szint, nem talaj...
Köszi.
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by TT76
Szikra wrote:
TT76 wrote:
Szikra wrote:Feloldva!
Kész is, csekkold le légyszíves hogy jó-e így. Köszi!
Sebességhatár? ;) Amúgy jó!
Közben kiderült hogy nem teljesen tökéletes így :( A jobbra tartó sáv kellett, az tény. Így viszont annak az útelágaszkodásánál akkor is azt mondja az egyébként egyenes nyílnál hogy "tarts balra" (az eredeti waze hang is) ha amúgy egyenesen megy tovább a Királyhágó felé. Ez annyiból gáz hogy 3 sáv van, csak balra Alkotás-bah felé, egyenes sáv a Királyhágó felé és ugye a csak jobbra az Alkotás-déli felé. Ha balra menne akkor oké, tarts balra, beáll balra kanyarodó sávba. De ha Királyhágó felé akar menni egyenesen akkor a tarts balra miatt reklamálnak még akkor is ha van annyi esze hogy nézze a kijelzőt/táblákat/felfestést és nem megy el rossz sávba az utasítás miatt. Egyelőre talán azt láttam megoldásnak hogy az egyenes nyílról levettem a hangot, így ott ha jól gondolom nem fog külön szólni, a juzer meg beáll szépen magától az útirányának megfelelő sávba (mivel sávasszisztens ugye nincs). Így nem viszi el rossz irányba azt aki csak a hangra figyel. A másik megoldás lehetne hogy külön balra tartó sávot is csinálni csak nem tudom annak lenne-e értelme. Biztos sokaknak segítene ha szólna (kvázi sávasszisztensként) hogy balra kanyarodás előtt tartson balra és álljon a megfelelő sávba. De ilyen helyzetből meg azért rengeteg van BP-en és ahogy láttam nem az a trend hogy minden ilyennél fel lennének rajzolva a külön-külön sávok. Vélemény?
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by TT76
Ide pedig kérnék majd egy unlockot, megváltozott a behajtani tilos időszak. Mondjuk hogy ez miért 5-ös az rejtély :) Köszi.
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by TT76
Szikra wrote:Mehet és hagyhatod auto 3-on.
Köszi, készvan, 3on hagytam.
Szikra wrote:Szerintem így most jó lesz. Jó a meglátásod, nem kell a balra sáv.
Reméljük jobb lesz így, majd azért megnézem még ha lefrissül a térkép.
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by TT76
VPLaci wrote:Sziasztok!

Megelőlegezve TT76 kérését, a helytelenül letiltott kanyarodás visszaállításához kérjük a feloldást a Thököly úton:
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... t=10094436
(további indokok a Kérdések-válaszok -nál)
Köszi, Laci
Nagyszeru,koszi,de mivel egyelore aranyarban merik az adatromaing-ot igy en egyelore nem fogom tudni kihasznalni a feloldast.
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message