Co oznacza taki głośniczek na mapie edycji?
Czyli najpierw się tego pozbywaliśmy, żeby teraz jednak dodawać. Do przewidzenia
Wiki zaktualizowana.
Wiki zaktualizowana.
PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić
Mam problem , gdzie w tej apce mogę znaleźć przejechane km ? np mam wyznaczona trasę pokazuje mi 25 km , ale zjadę delikatnie z kursu później powracam na kurs dojadę do celu i chciałbym zobaczyć ile km zrobiłem gdzie mogę to zobaczyć?
Mam speedmeter i tam mi wyraźnie jasno pokazuje ile przejechałem km , a tutaj nie mogę tego znaleźć. Nawet się zarejestrowałem , ale tez nic to nie dało .
Mam speedmeter i tam mi wyraźnie jasno pokazuje ile przejechałem km , a tutaj nie mogę tego znaleźć. Nawet się zarejestrowałem , ale tez nic to nie dało .
tak zgadza sie na stronie https://www.waze.com/pl/dashboard pokazuje mi przejechane km , ale sumuje wszystkie jakie zrobilem tak ? , a te ktore np zrobilem w ciagu 30 minut gdzie moge zobaczyc?
edytorze map WME - to jest jakas osobna apka? ktora trzeba zainstalowac czy jest w waze?
edytorze map WME - to jest jakas osobna apka? ktora trzeba zainstalowac czy jest w waze?
chwile , bo nie wiem czy dobrze sie rozumiemy
Przykładowo mam apke speedmeter zwykly prosty , pokazuje mi ile jade km/h i ile przejechałem km ( zwyczajny prosty ) i o to mi chodzi zobaczyc te przejechane km
I teraz tak gdzie mogę znaleźć w WAZE przejechane km obecne które zrobiłem w ciagu 30 minut ?
Bo dochodzę do wniosku , że w tej aplikacji WAZE trzeba sie trochę namęczyć i pokombinować aby zobaczyć ile sie km zrobiło w ciągu 30 minut jezeli tak to dziwne , że nikt nie ma pretensji do tej aplikacji . Apka dziala fajnie jak jadę pokazuje ile jade km/h , ale przydało by sie malutkie okienko np w prawym górnym rogu ile km już przejechałem , a tu widze ze takiej opcji nie ma ta aplikacja ) dziwne to jest ponieważ prosty speedmeter ma taką opcje , a ta aplikacja WAZE bagatela pobrana 100mln jej nie ma
Przykładowo mam apke speedmeter zwykly prosty , pokazuje mi ile jade km/h i ile przejechałem km ( zwyczajny prosty ) i o to mi chodzi zobaczyc te przejechane km
I teraz tak gdzie mogę znaleźć w WAZE przejechane km obecne które zrobiłem w ciagu 30 minut ?
Bo dochodzę do wniosku , że w tej aplikacji WAZE trzeba sie trochę namęczyć i pokombinować aby zobaczyć ile sie km zrobiło w ciągu 30 minut jezeli tak to dziwne , że nikt nie ma pretensji do tej aplikacji . Apka dziala fajnie jak jadę pokazuje ile jade km/h , ale przydało by sie malutkie okienko np w prawym górnym rogu ile km już przejechałem , a tu widze ze takiej opcji nie ma ta aplikacja ) dziwne to jest ponieważ prosty speedmeter ma taką opcje , a ta aplikacja WAZE bagatela pobrana 100mln jej nie ma
Last edited by wertty00 on Sun Aug 27, 2017 7:53 pm, edited 2 times in total.
OK znalazłem . Takie pytanie czy tylko i wyłącznie z poziomu komputera można zobaczyć te wszystkie statystyki czy z poziomi smartfona również?
Tak czy inaczej jest utrudnione do edytora nic nie mam taki ektra dodatek , ale w samej apce powinny być jakieś szczątkowe dane przejechany km . To jest sporoy minus dla WAZE
Jeżdżę motorem używając tej apki skąd mam wiedzieć ile km przejechałem , zawsze robię przerwy po przejechaniu 100 kilometrów to skąd mam to wiedzieć? )
Tak czy inaczej jest utrudnione do edytora nic nie mam taki ektra dodatek , ale w samej apce powinny być jakieś szczątkowe dane przejechany km . To jest sporoy minus dla WAZE
Jeżdżę motorem używając tej apki skąd mam wiedzieć ile km przejechałem , zawsze robię przerwy po przejechaniu 100 kilometrów to skąd mam to wiedzieć? )
Czy Validator to uwzględnia?jarkaz wrote:Zaszła zmiana odnośnie przejazdów kolejowych.
Wg zaleceń z https://wiki.waze.com/wiki/Railroad#Railroad, dla lepszego routingu (danych historycznych na przejazdach kolejowych), drogi i tory kolejowe na tym samym poziomie, łączymy w węzeł.
Ps. Proszę o zmianę reguły na https://wiki.waze.com/wiki/Drogi#Tory.2C_szynyNote: The routing server will properly account for delays at railroad crossings through a segment without a junction. However, with a junction, the historical data for the rail crossing will be more accurate.
Hej .. czy ktos mial problem z numeracja budynkow ? Ma wrazenie, ze nie sa przyjmowne znaki alfanumeryczne w zwiazku z tym dodanie adresu np. Żyzna 6a i Żyzna 6b jest niewykonalne.
A moze to tylko moja przypadlosc ?
A moze to tylko moja przypadlosc ?
No wiec jako bardzo poczatkujacy edytor (L1), zauwazylem ze nie jestem w stanie tworząc nowy odcinek drogi polaczyc go z istniejącym odcinkiem na poziomie 2 (bez ingrerencji w instniejace odcinki powinno to być możliwe)
Re: Edycja mapy - podstawy i narzędzia