Post by ma5jkl
Urcite sa to neda cez menu waze. Mozno cez root adresar ak vobec. Ani vlastne neviem aky zvuk to malo predtym. Ja som bol v tom ze to bralo zvuky z telefonu a nie z waze.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
dedii hod sem permalink a pozrieme sa na to, pripadne ak mas aj screenshot. mame jeden podobny problem na D1 pri Sp. Stvrtku kedy ale zase preskakuje odpocitavanie metrov behom sekundy o stovky metrov a nevieme zatial prist na dovod.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
diky, skusim to este aj na inych hlasoch. v kazdom pripade hlaska po 500m neexistuje a mozno ti to chce povedat po manevri co si spravil co ta caka a pouzije tuto hlasku a nema na vyber ine vzdialenosti... uvidime
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Yombie wrote:V tejto verzií mám opäť problém so zadávaním cien palív na ČS. Po kliknutí na koliečko aktualizovania cien vyskočí dialógové okno, že v mieste kde sa nachádzam nie je dostupný GPS signál. Problém pretrváva - testované počas posledného týždňa na rôznych ČS - ani jediná úspešná aktualizácia cien. V predošlej verzií aktualizácie cien fungovali bez problémov, v tej predtým nefungovali vôbec. Samsung Galaxy Xcover3, OS Android 5.1.1
zapnut debug, odoslat logy po tom ako to skusas, a napisat mne nech to mozem supnut do centercode...
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by VRomanV
Tak nějak nemůžu ve waze najít to nastavení tónu upozornění.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
VRomanV
Posts: 7
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by VRomanV
VRomanV wrote:Tak nějak nemůžu ve waze najít to nastavení tónu upozornění.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Tak chyba v mém překladu, zvuk je změněn už ve waze.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
VRomanV
Posts: 7
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Yombie
V tejto verzií mám opäť problém so zadávaním cien palív na ČS. Po kliknutí na koliečko aktualizovania cien vyskočí dialógové okno, že v mieste kde sa nachádzam nie je dostupný GPS signál. Problém pretrváva - testované počas posledného týždňa na rôznych ČS - ani jediná úspešná aktualizácia cien. V predošlej verzií aktualizácie cien fungovali bez problémov, v tej predtým nefungovali vôbec. Samsung Galaxy Xcover3, OS Android 5.1.1
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message