Nebyla, a třeba včera jsem ještě někoho v editoru upozornil na jednu chybějící u Chrudimi.
Po aktualizaci mapy zůstala u Chrudimi viset lízátka "virtuální" uzavírky - permalink z livemapy. Ví někdo čím to?
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Praha - ulice U hostivařského nádraží uzavřena do 16.11.
Zároveň nově povede trochu jižněji, na satelitu už je vidět nový most před podchod.
Zároveň nově povede trochu jižněji, na satelitu už je vidět nový most před podchod.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Chrudimská radnice má takovou pěknou stránku: http://www.chrudim.eu/aktualne-z-dopravy/aktuality.html - škoda, že se to moc nepotkává s JSDI. Tam už jsem je na to upozornil.
Prosím někoho L4, aby seznam prošel a zapracoval do Waze.
Prosím někoho L4, aby seznam prošel a zapracoval do Waze.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Ne, není to tento, uzavírka už byla připravena dříve na těchto segmentech https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ,167291671
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Není na co, byla zadána jenom nová a zbytečná uzavírka, s původní se nic nestalo...
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Pardubice (až po týdnu souhlasí skutečný stav s JSDI): uzavírku zde sundat. Zde nasadit obousměrně do 30. dubna.
A rovnou prosím tyto dva segmenty dát na L3.
A rovnou prosím tyto dva segmenty dát na L3.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Obchvat Vodňan (https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 3,90421745) už je uzavřen od rána, ne od 14:00
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
V pondělí jsem tam ale ještě bez problémů odbočil, zítra nebo v pondělí provedu další průzkum.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Díky za info, nastaveno.
Neznáš (nebo i někdo jiný) to tam v okolí?
Co tento segment https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =242858482 (vedlejší most)? Je vhodný k objíždění? Navazuje na něj jednosměrný segment směrem k Vrchlabí, je to tam tak stále?
Neznáš (nebo i někdo jiný) to tam v okolí?
Co tento segment https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =242858482 (vedlejší most)? Je vhodný k objíždění? Navazuje na něj jednosměrný segment směrem k Vrchlabí, je to tam tak stále?
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 281%29.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... itor_5.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... s_300k.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... er_new.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... writer.png
LC Czech Republic
LC Czech Republic
Re: Nový systém uzavírek (zatím pro ČR)