Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post by Vooytek
Czyli najpierw się tego pozbywaliśmy, żeby teraz jednak dodawać. Do przewidzenia :D

Wiki zaktualizowana.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by wertty00
Mam problem , gdzie w tej apce mogę znaleźć przejechane km ? np mam wyznaczona trasę pokazuje mi 25 km , ale zjadę delikatnie z kursu później powracam na kurs dojadę do celu i chciałbym zobaczyć ile km zrobiłem gdzie mogę to zobaczyć?
Mam speedmeter i tam mi wyraźnie jasno pokazuje ile przejechałem km , a tutaj nie mogę tego znaleźć. Nawet się zarejestrowałem , ale tez nic to nie dało .
wertty00
Posts: 4
Send a message

Post by wertty00
tak zgadza sie na stronie https://www.waze.com/pl/dashboard pokazuje mi przejechane km , ale sumuje wszystkie jakie zrobilem tak ? , a te ktore np zrobilem w ciagu 30 minut gdzie moge zobaczyc?

edytorze map WME - to jest jakas osobna apka? ktora trzeba zainstalowac czy jest w waze?
wertty00
Posts: 4
Send a message

Post by wertty00
chwile , bo nie wiem czy dobrze sie rozumiemy
Przykładowo mam apke speedmeter zwykly prosty , pokazuje mi ile jade km/h i ile przejechałem km ( zwyczajny prosty ) i o to mi chodzi zobaczyc te przejechane km

I teraz tak gdzie mogę znaleźć w WAZE przejechane km obecne które zrobiłem w ciagu 30 minut ?
Bo dochodzę do wniosku , że w tej aplikacji WAZE trzeba sie trochę namęczyć i pokombinować aby zobaczyć ile sie km zrobiło w ciągu 30 minut jezeli tak to dziwne , że nikt nie ma pretensji do tej aplikacji . Apka dziala fajnie jak jadę pokazuje ile jade km/h , ale przydało by sie malutkie okienko np w prawym górnym rogu ile km już przejechałem , a tu widze ze takiej opcji nie ma ta aplikacja :)) dziwne to jest ponieważ prosty speedmeter ma taką opcje , a ta aplikacja WAZE bagatela pobrana 100mln jej nie ma
wertty00
Posts: 4
Send a message
Last edited by wertty00 on Sun Aug 27, 2017 7:53 pm, edited 2 times in total.

Post by wertty00
OK znalazłem . Takie pytanie czy tylko i wyłącznie z poziomu komputera można zobaczyć te wszystkie statystyki czy z poziomi smartfona również?
Tak czy inaczej jest utrudnione do edytora nic nie mam taki ektra dodatek , ale w samej apce powinny być jakieś szczątkowe dane przejechany km . To jest sporoy minus dla WAZE

Jeżdżę motorem używając tej apki skąd mam wiedzieć ile km przejechałem , zawsze robię przerwy po przejechaniu 100 kilometrów to skąd mam to wiedzieć? :))
wertty00
Posts: 4
Send a message

Post by wroSlaw
jarkaz wrote:Zaszła zmiana odnośnie przejazdów kolejowych.
Wg zaleceń z https://wiki.waze.com/wiki/Railroad#Railroad, dla lepszego routingu (danych historycznych na przejazdach kolejowych), drogi i tory kolejowe na tym samym poziomie, łączymy w węzeł.
Note: The routing server will properly account for delays at railroad crossings through a segment without a junction. However, with a junction, the historical data for the rail crossing will be more accurate.
Ps. Proszę o zmianę reguły na https://wiki.waze.com/wiki/Drogi#Tory.2C_szyny
Czy Validator to uwzględnia?
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by xnib
Hej .. czy ktos mial problem z numeracja budynkow ? Ma wrazenie, ze nie sa przyjmowne znaki alfanumeryczne w zwiazku z tym dodanie adresu np. Żyzna 6a i Żyzna 6b jest niewykonalne.
A moze to tylko moja przypadlosc ?
xnib
Posts: 6
Send a message

Post by xnib
No wiec jako bardzo poczatkujacy edytor (L1), zauwazylem ze nie jestem w stanie tworząc nowy odcinek drogi polaczyc go z istniejącym odcinkiem na poziomie 2 (bez ingrerencji w instniejace odcinki powinno to być możliwe)
xnib
Posts: 6
Send a message