Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by porubcan
Z 22 palcov za posledný týždeň bolo 20 za nahlásenú hliadku...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201710 ... c91333.png


Sent from my iPhone using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by pvo11
Netuším, koho myslíš administrátory :D, ale pokusím se odpovědět.
Všiml jsem si, že před několika týdny přestalo chodit poděkování, za každé jednotlivé hlášení, ale chodí týdenní souhrn.
Ty ale píšeš o před půl rokem, je i tak je možné, že je to ono, že já si špatně pamatuji, kdy to změnili, respektive jsem si toho všiml později, protože poděkování moc nesleduji a tvých půl ruku bude 3-4 měsíce.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
porubcan wrote:suhlasim. nezabudni pripomenut, ked budeme diskutovat agendu k dalsiemu meetupu...
Tak si tam připiš možnost zrušit vlastní hlášení.
Hodilo by se i potvrzení vlastního hlášení, jenže palec nahoru není potvrzení, ale poděkování :-( a děkovat sám sobě nemá smysl :-).
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
ma5jkl wrote:ja neviem ako vam, ale mne sa moje hlasenia ani nezobrazuju vo forme upozornenia, iba ich vidim na mape.
No to já také, ale můžu si ho zobrazit.
Už jsem mi párkrát stalo, že jsem nahlásil policii nebo práci na silnici a když jsem jel za hodinu nebo dvě tamtudy znova, tak už na silnici nic nebylo, ale nemám možnost zrušit hlášení.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by Yombie
Tu by som opäť vyzdvihol jeden návrh, na ktorý sa na poslednom meetupe myslím ani nedostalo. Možnosť dodatočného zrušenia udalosti po prejdení, resp. v tomto prípade dlhšie zobrazenie ponuky možností, čo s daným hlásením spraviť (potvrdiť / zrušiť). Stačí pár sekúnd navyše. Existuje množstvo objektívnych príčin, kedy sa vodič práve pri takýchto hláseniach udalostí musí podstatne viac venovať vedeniu vozidla ako sledovaniu displeja navigácie. Akonáhle okolo udalosti prejde (povedzme, že už má voľnú cestu a môže sa sústrediť na potvrdenie), tak je ponuka možností "nenávratne" preč a potvrdiť nahlásenú udalosť je možné iba jej spätným manuálnym rozkliknutím. Zrušenie udalosti takýmto spôsobom naviac nie je vôbec možné. Tu vidím jednoznačne priestor na zlepšenie a tento návrh by sme určite mohli pri najbližšej príležitosti opätovne predložiť, tentokrát s trochu vyššou prioritou.
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by Yombie
Čo sa týka dopadu hlásení, nie som si už po tohtotýždňovom prehľade úplne istý, či záchranné koleso udáva počet Wazerov, ktorý prešli okolo a nepoďakovali..
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message
Attachments