Post by olco_107
foxitrot wrote:
oolcoo wrote:po kliknut na UR vas to odhodi trochu mimo takze sa musite vratit nazad k Strkovcu (Sabinovska x Drienova).
Lebo sa do URka ulozit nejaka zlatanina GPS tracku a navrhovanej trasy. A na Kriznej si byt predtym, alebo potom? Fialove sipky (smerom na vychod) sa zacinat pri hoteli Junior.
Siel som z Kriznej, okolo zimaku, potom po Bajkalskej k Hotelu Junior a potom po Drienovej, Tomasikovej a Ruzinovskej smer Vrakuna. Silou mocou ma to tlacilo na obchvat resp potom na Gagarinku, aj za pomocou takejto otocky.
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
mam taky pocit, ze sipky po mojej (a nielen mojej) uprave ciest si robia niekedy co chcu. vzdy dosledne prekontrolujem krizovatky aj 3x ci su sipky ok. bolo obdobie ked si pamatate problemy so sipkami. pred resfreshom zelena, potom zase cervena, potom zase zelena atd. usek medzi salou a galantou som od tej poslednej upravy siel neraz a nebol ziaden problem s navigaciou. :|
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
Suik wrote:oolcoo: tuto ten nulty kruhac pri GA si prekresloval na komplet, alebo nejake ine upravy? :)... a co ten jeden zakaz odbocenia? :)
nie na komplet, iba som opravoval okolite cesty. a zakaz odbocenia si zachytil prave vtedy ked som to tam upravoval. sledujes ma pocas prace? :D uz dlhsie dumam nad tym co za UR tam vlastne je a kedze som sa nedodumal tak nan stale len kukam :)

nanovo som posuval tento kruhac, lebo bol dost mimo a chcem sa nan opytat ci tam riesit tie vyznacene segmenty "nevjazdom na kruhac" lebo odbocenia z tychto ulic su pomimo kruhaca
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
:idea: vraciam sa k tejto oblasti. idem otestovat ako rozumne bude hlasit toto odbocenie, resp. drzanie sa vlavo/vpravo. UR tam pre istotu nechavam, a pre istotu locknem aj ten spojovaci segment.

EDIT: teraz rozmyslam co by bolo vhodnejsie. aby hlasku odbocte vlavo hlasilo na vjazd do krizovatky alebo aby ju hlasilo na za elektrickovy pas?

cielom celeho je dosiahnut hlasku "odbocte vlavo a potom sa drzte vlavo/vpravo".

EDIT2: stym podpisanim sa je to dobry napad (nie preto, ze som sa ja minule podpisal :lol: ) ale aspon vieme na koho sa obratit.
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message
Attachments

Post by olco_107
Je to mozne, skusime aj to ak to bude hlasit divociny v mojom pripade
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
ja viem cela ta krizovatka je takto a aj v reali dost zvratena a hlavne z tohto smeru neprehladna. pani starejsi, navrhujete teda uplne bez hlasok alebo co s tym? :)
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
Pis si do UR svoje meno, resp ak stihas tak napr nieco v zneni "ur nezatvarat zirland". Mas vacsiu pravdepodobnost ze ti tam chvilku vydrzi :)
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
ahojte, k URku sa priznavam ja. https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTTTTTTFT

menil som nazov ulice z gagarinova na popradska (kedze bola gagarinova potiahnuta nezmyselne daleko) pri tom ma ale nenapadlo, ze zmizne hlaska drzte sa vlavo :oops: snad by odstranenie mena segmentu pomohlo hlasku navratit a neznelo by to ani nejako chaoticky. alebo skor pred krizovatkou urobit maly bezmenny segment aby ukazovalo drzte sa vlavo na popradskej?
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by pepino34
Za chybu se omlouvám, byl jsem na ulici Fügnerova.
A nemusíš hned ze všeho dělat velblouda, jsme jenom lidi :!:
pepino34
Area Manager
Area Manager
Posts: 47
Send a message
LG Nexus 5 (Lollipop)
BMW E46 323Ci '00

Post by pepino34
Ano, pokud dělám chyby chci o tom vědět :(
pepino34
Area Manager
Area Manager
Posts: 47
Send a message
LG Nexus 5 (Lollipop)
BMW E46 323Ci '00