Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by pepino34
Ano to je pravda, jen mě přišlo lepší když tam ten segment přidám, jen pro přehlednost. Ale dobře, už opraveno.
Další?
pepino34
Area Manager
Area Manager
Posts: 47
Send a message
LG Nexus 5 (Lollipop)
BMW E46 323Ci '00

Post by pepino34
Brno, momentálně 3 UR a ani jeden nechápu, zdá se vše v pořádku, místa znám a nevidím problém.
pepino34
Area Manager
Area Manager
Posts: 47
Send a message
LG Nexus 5 (Lollipop)
BMW E46 323Ci '00

Post by pepino34
Brno - D1, co to může být?
TU
pepino34
Area Manager
Area Manager
Posts: 47
Send a message
LG Nexus 5 (Lollipop)
BMW E46 323Ci '00

Post by pepino34
Brno, momentálně 4 UR. Ten v Bohunicích i na Heršpické se opakuje, už jsem tam i jel a vše bez chyb. Už tam nějaký pátek pořád jsou.
Takže další postup?
pepino34
Area Manager
Area Manager
Posts: 47
Send a message
LG Nexus 5 (Lollipop)
BMW E46 323Ci '00

Post by petk0
V okoli maleho krtisa sa niekto pohral s podrobnym hlasenim:

Type: General error
Description: Dobrý den nedalo by sa o malinko zlepšiť Slovensko myslím podrobnejšie lebo na niektorých cestách okolo Čunova Slovakia má navigovalo úplne zle a este cesta 527 Slovenske Darmoty a Dobrá Niva mi vôbec neukazuje pozrite sa na to veľmi pekne ďakujem
Reported on: Jun-08

Type: General error
Description: Najlepšie by bolo zdokonaliť okolité cesty okolo hlavných miest lebo stále má to navadza niekam inam jedna sa o Slovensko potom to bude uz super ste ok
Reported on: Jun-08

Type: General error
Description: prosím Vás ako to funguje v zahraničí mimo Slovenska potrebujem aj tam internetové data takzvané rouming ďakujem ináč ste super
Reported on: Today
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by pkuba
fotrik wrote:
vitj wrote:Co s requesty Missing road jako tady?
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTFTTTTFT

Navrhoval bych pockat, jestli se neobjevi navalcovana cesta, pokud ne, tak smazat jako Not identified. Mozna se pak autor ozve a pujde mu vysvetlil, ze si ma zapnout valec.
Tohle bezne zaviram bez ptani. Ve starem editoru jsem mel na to pripravenou hlasku s vysvetlenim a navodem, ze neni nic jednodussiho, aby si tu cestu navalcoval sam, kterou jsem tam pastnul, a bylo vyrizeno. Ted kdyz k tomu nejde zadny text pripojit, tak Waze holt ztraci potencionalni dalsi zdroje dat, ale nic lepsiho, nez zavrit, abychom se v URkach neutopili, me nenapada.

Problém je kolikrát v tom, že cestu vyválcuji, ale do editoru se trasa nepřenese. Tak si místo označkuji pro příští cestu. V poslední době je to velmi často.

Nexus JB 4.1.1 Tapatalk
Waze 3.2.1.0
pkuba
Posts: 29
Send a message
3.1.2.8 beta

Post by pleswi
Tyto, nedorozumění s UR jsou bohužel častá, chybí prostě při řešení UR alespon nick uživatele který UR zaslal, když už ne přímý kontakt na email. Alespon kdyby v zajmu ochrany osobnich emailu slo uzivatele zkontaktovat jako napriklad na serveru geocaching. Napisu zpravu, ta uzivateli prijde na jeho email v systemu ovsem ja jeho email neznam a on pokud chci nezna muj ale opet me muze pres system kontaktovat. Takto by se vyresila spousta problemu. Jako napriklad ted mi nekdo v jedne lokalite kazdy den sype 1x-2x UR na missing road a dnes pripsal do textu ze to hlasil uz X krat ze to uz i valcoval ale ze porad cesta neni. Bohuzel ji navalcoval az po 22 a ja si ji vsiml az pri jeho UR tak jsem ji po nem dodelal napojil oznacil. Cesta tam uz je jen ceka na map update, ale bohuzel to nemam jak sdelit clovickovi kery mi to hlasi :(
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
Nechci se tu nekoho zastavat a nekoho obvinovat, jen bych rad pronesl a znovu otevrel nazor, na to, ze velmi chybi komunikace s zadavatelem UR a editory. Nemyslim si ze by mel byt velky problem implementovat alespon jednoduchou komunikaci pres emaily registrovane k uctum bez toho aby uzivatele navzajem znali sve emaily. Stejne UR obsahuje jmeno toho kdo to zadal a nasledne mu po vyreseni prijde email tak proc to jmeno nezobrazit pri kliknuti na nej otevrit formular pro napsani zpravy konkretnimu cloveku (neznam jeho adresu zna ji pouze system) odeslu -> system vytahne adresu z DB odesle na ni email a prilozi odkaz na odpoved pres stejny formular. Programatorska prace na cca 10 min protoze vsechny udaje waze má jen je zobrazit a pridat stranku s formularem.

Tímto bych chtel "oficialne" pozadat foxitrota jestli by zformuloval oficialni pozadavek na tuto ficuru pro pana Waze a preformuloval me neohrabane vyjadreni teto funkce :)
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
Ja jsem si to myslel, ovsem vetsina natlak by mohl pomoct v rychlejsi implementaci vzdyt je to opravdu otazka 10 min :(
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
Ano všiml jsem si ze komunikace jim moc nejde, i kdyz nutno podotknout, ze co pridali do status.waze Shirli-ho tak se komunikace alespon na tomto kanale a zaroven i na twittru zlepsila. Ovsem stale pokulhava primo support zobrazit jmeno URkare mi neprijde jako problem ani socialni ani programatorsky kdyz nasledne Urkar vidi jmeno editora proc ne i obracene. A umoznit primy kontakt je jen krok za zobrazenim :(
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message