Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Problematyczna aplikacja.

Post by AdamHorak
Hej
Właśnie jestem po wycieczce do Chorwacji (na 2 raty). Moje wrażenia z waze są raczej negatywne.
Używałem równolegle waze oraz oryginalnej navi w samochodzie KIA.
Na początku miałem oczywiście problem z telefonem który mulił okrutnie po wyznaczeniu trasy. Telefon to samsung s8+.
Po kilkudziesięciu km reset waze. Nie wiadomo dlaczego aplikacja się wykrzaczyła a po ponownym odpaleniu poznikały mi moje ustawienia. Zniknął mi głos polskiego lektora (ten czytany komputerowy) i nigdzie już to nie można wybrać.
Na trasie około 800km brakowało mi możliwości wstawienia kilku punktów pośrednich.
W tunelach waze głupieje przez co raz się również z tego powodu wykrzaczyła.
Na całej trasie potrafiła się 5-6 razy zresetować.
Ogólnie bardzo się zawiodłem. Liczyłem na więcej.
AdamHorak
Posts: 24
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:17389604

1

Send a message

Post by AdamHorak
Nie używam android auto.
Gdzie się podział polski lektor Agata? (TTS). Po zawieszeniu się aplikacji zniknął i już to nie ma.
AdamHorak
Posts: 24
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by AdamHorak
Dodatkowo co zauważyłem:
Zaznaczam omijaj promy, wyznaczamy trasę i jest wszystko ok. Dodaję jeden punkt przelotowy i po ponownym przeliczeniu trasy waze ładuje mnie na prom zupełnie zapominając o ustawieniach jakie ma.
AdamHorak
Posts: 24
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by AdamHorak
Przejechałem już kupę km na waze i chyba ją oleję. Masakra z tymi błędami. Na trasie łącznie 1200km miałem z 5 lub 6 wywaleń w kosmos programu.
AdamHorak
Posts: 24
Been thanked: 1 time
Send a message
Attachments


Post by AdamHorak
Używam Waze:-)
Jeśli chodzi o telefon to jest to samsung Galaxy s8+.
Nie pierwszy raz mi się tak wykrzaczyła Waze. Miałem tak również w wakacje.
AdamHorak
Posts: 24
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by AdamHorak
Mam telefon niebrandowany ale jakby to miało jakieś znaczenie (choć wątpię) to używam T-mobile.
Reszta w załączeniu.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201710 ... cb0199.jpg
AdamHorak
Posts: 24
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by AdamHorak
Długich tras nie da sie robić z waze bo nie ma opcji dodawania punktów przelotowych ( tylko jeden się da ).
Ja jechałem trasą o długości około 400km.
AdamHorak
Posts: 24
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by AdamHorak
Przeczytaj pierwszy post to się dowiesz jak :-)
AdamHorak
Posts: 24
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by AdamHorak
Dzięki.
Nie wiem czym są te problemy spowodowane. Ostatnio jechałem jedynką z Torunia w kierunku łodzi i kazał mi zjechać aby ominąć jakieś roboty drogowe. Miałem waze bo była 22:00 więc korków raczej być nie powinno. No i nie było ale waze nie potrafił na nowo przeliczyć trasy mimo, że jechałem dalej prosty już dość długo a sugerowana trasa objazdu znacząco oddalona była od trasy którą jechałem.
Fajna aplikacja tylko te problemy mnie strasznie zniechęcają.

Czy po jeździe kilku km w tunelu waze już nie glupieje? Fajna byłaby symulacja jazdy w tunelu z prędkością np w nim dopuszczalną.
AdamHorak
Posts: 24
Been thanked: 1 time
Send a message