Nie som si istý či to bola správna cesta. Pre neznalých to bude dosť zavádzajúce a ani cesta nie je označená ako D či R/C. Napr. aj R6 je dnes zatiaľ iba privádzač do Púchova a nie je Freeways.foxitrot wrote:Rozhodol som sa silno zamiesat kartami: horizontalnu vetvu som upgradoval na oficialny dialnicny privadzac PD2 (ktory sa v (ne)dalekej buducnosti stane D4-kou, ale zatial je to smerom na Jarovce asi rovnako nezmyselnou "dialnicou" ako D4-ka od Stupavy smerom na VolksWagen) a vsetky "nepodstatne" vnutorne konstrukcie zmenil na rampy.
Uz len vymysliet vhodne pomenovanie vsetkych najazdov a vyjazdov, podla vzoru D1 x D2 vedla Lafranconi+Einsteinovej.
Ozaj, co nazvy dialnicnych krizovatiek? U nas sa take zatial nerobi, ale minimalne z Nemecka viem, ze su dosledne oznacovane a pouzivane pri navigacii a oznacovani smerov. Niektore zahranicne datelinkove krizovatky som na waze mapach videl podlozene velkym landmarkon s nazvom krizovatky - budeme aj my take nieco, ci nie?
Tento segment https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... s=61732694 je vhodné ponechať ako Ramps.
Ak tu niekto hlása landmarky pod mostami nie, tak asi nie
Re: Križovatky, odbočenia, rampy a pod.