No z obrazku jsem to tak trochu tusil, ale jisty jsem si tim nebyl a chlap mi k tomu sedel asi vice. Tímto se Shirlig omlouvám Nicméně žena se na tuto PR funkci asi hodí mnohem více a je vidět, že se něco děje Jen kdyby jeste zacal komunikovat vice support a prozradil nam nejaka tajemstvi
Slaba chvilka routing serveru ? V live mape to hlasi vse v poradku, prumerne rychlosti jsou taky vetsi, neni patrny duvod proc by to melo byt jinak, odboceni povolena segmenty navazuji....
https://dl.dropbox.com/u/55406477/Waze_ ... M_only.png
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
0th exit na kruhacich jsme zatim vyresili jenom jeho prekreslenim respektive smazat a na obrysech smazaneho nakreslit novy. Pak uz to funguje. Vsiml jsem si ze to delaji prevazne starsi zajede kruhace (klidne 2-3 roky), nevim cim to, jestli nejaka nesrovnalost v editoru u starsich kruhacu ktera s nejakymi zmenami presla v takovouto chybu ? V kazdem pripade se nam nepodarilo lepsi reseni zatim najit :/
https://dl.dropbox.com/u/55406477/Waze_ ... M_only.png
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
Vidite nekdo neco podezreleho na tomto UR ?
Je jinde nez je navigovana cesta, bohuzel chybi kudy user nakonec jel, ale zda se ze to naviguje tou krizovatkou i vsude okolo dobre. Jedina vada tam je nepripojenej walking trail do te krizovatky ale to bych snad ani neresil. Krizovatka s routovanou cestou je taky v poradku takze ja uz nevim
Je jinde nez je navigovana cesta, bohuzel chybi kudy user nakonec jel, ale zda se ze to naviguje tou krizovatkou i vsude okolo dobre. Jedina vada tam je nepripojenej walking trail do te krizovatky ale to bych snad ani neresil. Krizovatka s routovanou cestou je taky v poradku takze ja uz nevim
https://dl.dropbox.com/u/55406477/Waze_ ... M_only.png
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
No pokud ho uzavrel jako neidentifikovany problem tak se proste UR zavre a zmizi. Ty se maximalne dostanes na lokaci kde zhruba bylo pres odkaz v emailu to je vse na mape uz ho nenajdes
https://dl.dropbox.com/u/55406477/Waze_ ... M_only.png
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
Dneska v Praze vubec vyskakali UR-ka ktera jsou o spatnem routovani, nektera jsou stara v mapach nebyl zavreny letensky tunel a podobne rozkopane veci takze to tahlo pres ne a pak spousta nic nerikajicich UR, v live mape to tahne dobre kdyz jsem jel rano autem tak to taky tahlo dobre ve stejnem miste ale nekoho to poslalo jinudy bohuzel netusim proc
https://dl.dropbox.com/u/55406477/Waze_ ... M_only.png
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
Co s tímto UR je jasne, ze jsou nizke rychlosti na černokostelecke a proto to routuje pres tu servisku. Smazat segment hlavniho tahu a nakreslit ho znovu pro novy vypocet ? Nebo proste zavrit a nechat ze se to srovna ? Podle me se ty prumerky stejne spatne spocitaly z te servisky.
Návrhy ?
https://world.waze.com/editor/?zoom=7& ... TTTTTTTTFT
https://world.waze.com/livemap/?zoom=9& ... g=84176899
Návrhy ?
https://world.waze.com/editor/?zoom=7& ... TTTTTTTTFT
https://world.waze.com/livemap/?zoom=9& ... g=84176899
https://dl.dropbox.com/u/55406477/Waze_ ... M_only.png
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
cau, diki, tiez sa mi zdalo, ze by ten problem nemal vobec byt, no jemne som este upravil ten odbocovaci segment aby na vedlajsiu pokracoval priamo a nebola tam druha hlaska.vlado_s wrote:Pozdravujem porubcana, ktorý "riešil" a zatvoril dve UR, ale problém som odstránil skôr ako bol publikovaný UR. UR v poslednom čase meškajú 2dni
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
ahoj, ktore UR mas na mysli? ak som spravil chybu, tak by som sa rad poucil do buducnosti. Zatvaram iba UR, o ktorych si myslim, ze som ich vyriesil (t.j. ak som schopny pochopit, co by mohlo byt podstatou problemu a viem ho vyriesit - takze chyba moze vzniknut bud nepochopenim problemu alebo nespravnym riesenim)vlado_s wrote:Neprešli ani 2 dni a ráno ma "zobudí" mail ...problem was solved... až na to, že problém nie je vyriešený. Keďže URka sú v sklze 2 dni, tak si už nespomínam či som problém obratom neodstránil ale výsledok po porubcanovi nie je (správny).
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
OK, chybne bolo moje pochopenie problemu a tiez som spravil chybu, ze som neskontroloval cas poslednej upravy segmentu. UR bolo dsvp, co som pochopil, ze toto je spravna hlaska - nakolko je tam relativne dost dlhy odbocovaci pruh (osobne sa mi zda, ze pri dlhom odbocovacom pruhu by mohla byt hlaska drzte sa na mieste) a kedze segment bol nastaveny na odbocte a nie drzte sa, som to chybne opravil na dsvp.vlado_s wrote:Ahoj. UR čo poukazovalo na problém s týmto odbočením. Aktuálna hláška (v Live Map) je držte sa vpravo, ale správne by malo byť odbočte vpravo, čo som podľa mňa ešte v deň prejazdu opravil. Tak či onak problém si neodstránilporubcan wrote:ahoj, ktore UR mas na mysli? ak som spravil chybu, tak by som sa rad poucil do buducnosti. Zatvaram iba UR, o ktorych si myslim, ze som ich vyriesil (t.j. ak som schopny pochopit, co by mohlo byt podstatou problemu a viem ho vyriesit - takze chyba moze vzniknut bud nepochopenim problemu alebo nespravnym riesenim)vlado_s wrote:Neprešli ani 2 dni a ráno ma "zobudí" mail ...problem was solved... až na to, že problém nie je vyriešený. Keďže URka sú v sklze 2 dni, tak si už nespomínam či som problém obratom neodstránil ale výsledok po porubcanovi nie je (správny).
aktualne som to teda opravil na odbocte vpravo. sorry za zmatky.
Last edited by porubcan on Thu Apr 19, 2012 6:21 am, edited 1 time in total.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Re: User request