Řekl bych, že problém není v balíku, ale v pokrytí. Mně se za jízdy mobil do 2G přepíná poměrně často, protože tam 3G pokrytí není.porubcan wrote: Kto dnes ponúka balík iba 2G?
Momentálně se zadávají rychlosti, takže pokud u v tvé EA není vše nastavené nebo mimo tvůj level směle do toho. Když se to dělá pořádně podle StreetView nebo novějšího zdroje, tak člověk narazí na spoustu chyb, které je třeba opravit.JendaSpeed wrote:Chtěl bych se více zapojit. Co bych mohl, jako Benjamin Nováčkovský, udělat pro zlepšení Waze? Byly by nějaké domácí úkoly?
Pokud nemáš žádné zkušenosti, tak mrkni na Freedit.
Proč? Těžko říci.dav_003 wrote:narazil jsem na tyhle segmenty, nastavene jako ulicka na parkovisti...
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ueFilter=0
Vypada to jako regulerni ulicky, ale vsechny byly nedavno editovany asi dvema ruznymi editory, tak predpokladam, ze to nejaky duvod ma... jen netusim jaky:) Vysvetlite mi to nekdo? diky
Zabraní to průjezdu těmi segmenty při navigaci, ale to nevysvětluje důvod.
Je tam obytná zóna, i když divně označená, takže za tím může být nějaká taková myšlenka, ale nedokážu si představit jak by to tamtudy navigovalo nějaký průběžný provoz i bez těch uliček na parkovišti.
Spíš je otázka k čemu to bude dobré. Možná jsem ale jen nepochopil, co chceš vlastně nakreslit.frenk3333 wrote:Všade sa píše ináč... tak otázka môžem celé sídlisko označiť obydlie/domov?
Alebo to je zakázané?
Něco jako "sídlisko Petržalka" v Bratislavě? To určitě ne.
No nahánění bodů vypadá jinak, tohle měl někdo umělecké sklony .frenk3333 wrote:pvo11 wrote:Spíš je otázka k čemu to bude dobré. Možná jsem ale jen nepochopil, co chceš vlastně nakreslit.frenk3333 wrote:Všade sa píše ináč... tak otázka môžem celé sídlisko označiť obydlie/domov?
Alebo to je zakázané?
Něco jako "sídlisko Petržalka" v Bratislavě? To určitě ne.
No preto sa informujem či si niekto naháňa body takýmto spôsobom
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... ilter=true
Smysl to nemá, jen to zbytečně zvětšuje objem dat posílaných na klienta.
Na obytné domy se naviguje dle ulice a čísla domu a ty se zadávají jinak.
To je dost zbytečná práce, protože landmarky spojovat nejdou, takže jeden z nich musíš smazat a druhý zvětšit.matkosranda wrote: Vdaka, zatial mam zaujem o opravu prerusovanych tokov, teda ich nadpajanie. V okoli ich mam dostatok.
Na mapě v klientovi vypadají dva překryté části řeky stejně, jako když je to jeden kus. Navíc od určité velikosti nejde landmark uložit a špatně se s ním pracuje.
Podle mě na OVP a OVL tyto mikrosegmnty potřeba nejsou, ty se používají na vyvolání DSVP nebo DSVL. neboli, tady je buď špatný úhel nebo je ten mikrosegmnet zbytečný.nocommenta wrote:Konkrétne tento slúži na vynútenie hlasového pokynu odbočte vľavo pri ďalšom pokračovaní Z P.O. Hviezdoslava po P.O.Hviezdoslava... aj keď tu by bol lepší pokyn držte sa vľavo... ten sa dosiahne zmenšením uhlu medzi segmentamimatkosranda wrote:aky ucel plnia taketo chvostiky v krizovatkach? Uz som sa s nimi par krat stretol. Tento som si vsak zapamtal.
Moje odpověď také .nocommenta wrote:Súhlasím... ale odpoveď sa vzťahovala na konkrétny mikrosegment.pvo11 wrote:Podle mě na OVP a OVL tyto mikrosegmnty potřeba nejsou, ty se používají na vyvolání DSVP nebo DSVL. neboli, tady je buď špatný úhel nebo je ten mikrosegmnet zbytečný.
EfendiM9 už ten špatný úhel opravil. Pro OVL by tam skutečně ten mikrosegment potřeba nebyl.
Pokud jsou ty hlášky správně, jen je tam proti minulému stavu OVL, OVP, nebo rovně, tak nemá smysl na ně upozorňovat. O problému se ví a takovéto příklady stejně smetou ze stolu, že jsou správně.JendaSpeed wrote:Zdravím! Na většině kruhových objezdů jsou hlášky v pořádku. "Prvním - druhým atp. výjezdem".
Na některých kruháčích jsou však hlášky "OVL - OVP...."
Mám upozorňovat na tyto rondly?
Omlouvám se, pokud se to zde již řešilo
Asi má smysl hlásit kruháky, kde ty hlášky jsou evidentně špatně. Např. OVP nebo U-turn, v místě, kde má být OVL, atd., aby bylo dost příkladů.
Asi by to chtělo dát (přesunout) do samostatného tématu.
Občas i zkušený editor musí položit dotaz do nováčkovského fóra .
Máte někdo vysvětlení rozdílu mezi vzdáleností do cíle nahoře (40 m) a dole (1,2 km).
Máte někdo vysvětlení rozdílu mezi vzdáleností do cíle nahoře (40 m) a dole (1,2 km).
Re: Waze nováčik - otázky