Post by shalafi
Sanicko wrote:Košice
Treba trošku "upratať" v tejto oblasti:
1) Toto nie je "Vozárová", ale "Barčianska"
2) Toto nie je "Šebastovská", ale "Osloboditeľov" (toto sa týka podstatne dlhšieho úseku)
3) No a konečne sa dostávame k podstate, prečo riešim túto oblasť: potrebujem odomknúť segmenty, aby som mohol pripojiť chýbajúci úsek (dosť podstatný pre prístup ku katastrálnemu úradu)
1) 2) vyriesene, 3) odomknute
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
milo12 wrote:Partizánske
Pls. pripojit Tajovskeho k Simonovianska
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =142523198
hotove
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Ja som len hlupo premenoval to, co si dal do linku :D tak som teraz popozeral mapy a upravil .. a este aj nad tym kusok Juznej Triedy sa volal Sebastovska ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
nocna pohotovost a potom den v praci a niekto odomna este chce rozmyslanie? :D pardon :oops:
dotycny segment skrateny (na "nedotycny")
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
no pravdupovediac neviem, ako to tam vyriesit, aby to chrlilo obstojne hlasove povely .. ten Street segment asi stacit nebude, nepomenovany by teoreticky mohol. Ja by som to tam kludne odomkol a dal to ako free-for-all experiment, mozes si to tam pomenovat a preklasifikovat ako chces, ak DiamantSK nema namietky .. problem je, ze ak je vnutorny okruh nazvany namestieAtdAtd, tak tazko docielis, aby to nebralo ako pokracovanie ulice, ale hlasilo odbocenie.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
ok, odomknute
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
mohol by si ale mysliet aj na to, ze Waze je aj o spolupraci .. mas dost velke pole posobnosti a ked zacnes robit nieco inak ako je to na Slovensku dohodnute, bolo by fajn to aspon oznamit, ked uz nie prediskutovat. S tymi levelmi ma to mrzi, ale je to pre mna novinka - zatial som si nevsimol, ze by sa pri zamykani/odomykani viacerych segmentov naraz resetol level.

=sent from my Defy=
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Sanicko wrote:Košice
Táto časť Jantárovej ulice je dosť mimo GPS súradníc (je to celé posunuté na východ)... Ako dôsledok toho, Waze v praxi tento úsek vytrvalo navyguje cez pumpu Shell
Ak mi to niekto odomknete (predbežne tieto segmenty) tak to tam zrovnám s realitou...
Ahoj, dovod bol skor ten, ze benzinka mala typ cesty Street, namiesto Service road. Zmenil som to a navigovat by tadial uz nemalo.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =161358092
spodna cast Sportovej bola jednosmerna, ale podla GPS by nemala byt .. zmenil som to ale nechal som to pre istotu odomknute.

Inak vacsina Prievidze je asi nakreslena podl posunuteho podkladu, to by chcelo poriadne poposuvat .. trochu som poriesil aj okolie tych permalinkov, ale to ani zdaleka nie je vsetko :(
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
rad2222 wrote:Prosím pripojiť (NR)

https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =161462596

Vdaka
pripojene
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message