Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Grepa
Přišlo mi, že si LKova si neví rady s kategorii a s pojmenováním ulice. Více jsem udělat ani nechtěl, ale asi jo, fakt jsem to uspěchal. Čísla popisné jsem ani řešit nechtěl. Ano, mělo se to dořešit v Chatu WME, nebo nechat delší čas k dořešení tu ve Fóru. Zkrátka, holka, nebo kluk, omlouvám se za zbrklost :).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Pokud se změny neuloží, v mapě pak nejsou. Pro začátky je nejlepší spolupráce přímo v editoru a online konzultace přes chat editoru. Většina kroků se dá dělat jednoduše a postupně :). Když budeš mít v chatu statut "Viditelný" a klepneš na nick v seznamu chatu editoru, tak tě přenese na místo tvého kolegy a pokud klikneš na zvoneček upozorní chat na komunikaci. Zvoneček chatu je služba základního skriptu "WME Chat addon" viz školení.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Určitě Tvůj lokální problém :( => ostatním funguje i v Chrome
hamilnes wrote:Mne skript WME Chat addon s Chrome momentálne nespolupracuje. Možno koliduje s inými skriptmi. Prejavuje sa to tak, že úplne zmizne ikona chatu. Pomohlo vypnúť skript WME chat addon.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by hamilnes
Mne skript WME Chat addon s Chrome momentálne nespolupracuje. Možno koliduje s inými skriptmi. Prejavuje sa to tak, že úplne zmizne ikona chatu. Pomohlo vypnúť skript WME chat addon.
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by JendaSpeed
Vítej, Lenko. Rád bych se zde zmínil o našich Facebookových stránkách Waze Česká Republika :-)
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JirkaSi
LiborPospa wrote:
GinBook wrote:Uzavirky pres aplikaci nezadavej. Nefunguje to.
Aktuálně případnou uzavírku hlásím jako Chybu mapy v daném místě s podrobným popisem. Trvá to sice někdy i pár hodin než hlášení probublá do editoru, ale lepší než nic. Nebo přes Tapatalk přímo tady na foru.
Taky bych potřebovala poradit jak mám do app zadat neprůjezdnou cestu. Byla jsem v situaci, kdy to nebylo možné ihned a nebylo kde zastavit.
Stačí 3 kliknutí v inkriminovaném místě: Ikona hlášení (vpravo dole) - Chyba mapy (nebo co zrovna potřebuješ) - Odložit (vlevo dole). Tím se uloží daná pozice. Klient se vrátí na standardní obrazovku, jen na ní bude ikona hlášení navíc. Až někde zastavíš, klikni na ni a tím se vrátíš do zadání hlášení. Stačí doplnit a odeslat.

Vlastně stačí i 2 kliknutí. Pokud během tuším že 10-ti sekund nestiskneš to Odložit nebo něco jiného, klient se vrátí na standardní obrazovku, jako bys klikla Odložit, či-li i s tou uloženou pozicí.

Jen pokud budeš mít takhle uložené hlášení na později, když klikneš na telefonu na zpětnou šipku, uložené hlášení se vymaže.

Snad jsem to popsal srozumitelně, když tak se ptej. ;)
Toto s tím odložením by se mělo někde zvýraznit. Často mi to na cestách chybělo.

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk
JirkaSi
Posts: 11
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by jirys
Kterou stranku ted vytrhnout , kdyz stranka 12 uz tam neni ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by LiborPospa
GinBook wrote:Uzavirky pres aplikaci nezadavej. Nefunguje to.
Aktuálně případnou uzavírku hlásím jako Chybu mapy v daném místě s podrobným popisem. Trvá to sice někdy i pár hodin než hlášení probublá do editoru, ale lepší než nic. Nebo přes Tapatalk přímo tady na foru.
Taky bych potřebovala poradit jak mám do app zadat neprůjezdnou cestu. Byla jsem v situaci, kdy to nebylo možné ihned a nebylo kde zastavit.
Stačí 3 kliknutí v inkriminovaném místě: Ikona hlášení (vpravo dole) - Chyba mapy (nebo co zrovna potřebuješ) - Odložit (vlevo dole). Tím se uloží daná pozice. Klient se vrátí na standardní obrazovku, jen na ní bude ikona hlášení navíc. Až někde zastavíš, klikni na ni a tím se vrátíš do zadání hlášení. Stačí doplnit a odeslat.

Vlastně stačí i 2 kliknutí. Pokud během tuším že 10-ti sekund nestiskneš to Odložit nebo něco jiného, klient se vrátí na standardní obrazovku, jako bys klikla Odložit, či-li i s tou uloženou pozicí.

Jen pokud budeš mít takhle uložené hlášení na později, když klikneš na telefonu na zpětnou šipku, uložené hlášení se vymaže.

Snad jsem to popsal srozumitelně, když tak se ptej. ;)
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
LKova wrote:Já nevím co dělám špatně. Skripta mám instalované, teda aspoň si myslím. Počítač jsem restartovala a nic. V editoru ikonu chatu prostě nemám. Možná to bude prohlížečem. Používám chrome. A ještě mě napadlo dá se editovat i telefonem??
Ahoj.

Nejdřív technická poznámka. Nejsme na vysoké škole, nejsou to skripta, ale skripty. ;)

S ikonou chatu mě právě předběhl nocommenta :D

Jinak máš nainstalovaný Tampermonkey? A povolený v chrome v rozšíření? Jinak mě nenapadá, proč ti to nefunguje.
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
nocommenta wrote:
LiborPospa wrote:
LKova wrote:

S ikonou chatu mě právě předběhl nocommenta :D
Ee, predbehla ;)
Promiň, kdo to má podle nicku poznat? [emoji23]

Odesláno z mého Honor 8 Pre pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message