Post Reply

Nováček a ještě k tomu ženská

Post by LKova
Waze app aktivně používám 2 měsíce a chtěla bych se naučit editovat mapy. Prosím mohl by mi někdo poradit čím začít?? Díky Lenka
LKova
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

POSTER_ID:17523380

1

Send a message

Post by LKova
Moc díky za přivítání i linky, je mi jedno jestli česky nebo slovensky. Snad tomu budu rozumět :D
LKova
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by LKova
Ještě jednou moc díky za přivítání. Jsem velmi aktivní řidič, na appku jsem si tak zvykla, že i do obchodu jezdím s ní :D. Pracovně najezdím min 4000km/měs a docela často narazím na chybu app v mapě. Taky bych potřebovala poradit jak mám do app zadat neprůjezdnou cestu. Byla jsem v situaci, kdy to nebylo možné ihned a nebylo kde zastavit. Později už to nešlo, teda nepřišla jsem na to jak :)
Moc díky za rady, snad toho moc nezkazím :D :D
LKova
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by LKova
Našla jsem návod na appku. Těm uzavírkám sice moc nerozumím, ale už vím jak to nahlásit. :D :D
LKova
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by LKova
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 671&zoom=7

prosím o kontrolu a připojení,je to malá ulička kousek od mého domu a mám dotaz v levo je kolonka výška-povrh a plusové/mínusové čísla, co to znamená?? resp. co se tam zadává??
pak jsem se chtěla zeptat, jak mám zkontaktovat L4, nerozumím kde konkrétně na chatu
LKova
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by LKova
Moc díky, zítra to spravím. Teď nám nejde elektřina.
LKova
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by LKova
Ahojte všichni. Teď jsem se několik dní nedostala ke kompu. Co zbylo jsem opravila a přidala pár čisel popisných. Akorát mi to nejde uložit. Nějaký skript jsem si stáhla, snad se mi vše ukáže jak má. Lenka
LKova
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by LKova
Já nevím co dělám špatně. Skripta mám instalované, teda aspoň si myslím. Počítač jsem restartovala a nic. V editoru ikonu chatu prostě nemám. Možná to bude prohlížečem. Používám chrome. A ještě mě napadlo dá se editovat i telefonem??
LKova
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by LKova
Už mi snad vše funguje jak má. Teď, snad se někdo obětuje a bude mít trpělivost se mi věnovat. Moc díky za rady.
LKova
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by ma5jkl
"zenskych" je tu ako safranu. tak sa nezlakni hned na zaciatku... vyzera toho byt vela a aj naozaj je, ale to casom a editovanim dostanes do zil, len treba prekonat ten pociatocny napor informacii
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»