1) 2) vyriesene, 3) odomknuteSanicko wrote:Košice
Treba trošku "upratať" v tejto oblasti:
1) Toto nie je "Vozárová", ale "Barčianska"
2) Toto nie je "Šebastovská", ale "Osloboditeľov" (toto sa týka podstatne dlhšieho úseku)
3) No a konečne sa dostávame k podstate, prečo riešim túto oblasť: potrebujem odomknúť segmenty, aby som mohol pripojiť chýbajúci úsek (dosť podstatný pre prístup ku katastrálnemu úradu)
hotovemilo12 wrote:Partizánske
Pls. pripojit Tajovskeho k Simonovianska
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =142523198
Ja som len hlupo premenoval to, co si dal do linku tak som teraz popozeral mapy a upravil .. a este aj nad tym kusok Juznej Triedy sa volal Sebastovska ..
nocna pohotovost a potom den v praci a niekto odomna este chce rozmyslanie? pardon
dotycny segment skrateny (na "nedotycny")
dotycny segment skrateny (na "nedotycny")
no pravdupovediac neviem, ako to tam vyriesit, aby to chrlilo obstojne hlasove povely .. ten Street segment asi stacit nebude, nepomenovany by teoreticky mohol. Ja by som to tam kludne odomkol a dal to ako free-for-all experiment, mozes si to tam pomenovat a preklasifikovat ako chces, ak DiamantSK nema namietky .. problem je, ze ak je vnutorny okruh nazvany namestieAtdAtd, tak tazko docielis, aby to nebralo ako pokracovanie ulice, ale hlasilo odbocenie.
mohol by si ale mysliet aj na to, ze Waze je aj o spolupraci .. mas dost velke pole posobnosti a ked zacnes robit nieco inak ako je to na Slovensku dohodnute, bolo by fajn to aspon oznamit, ked uz nie prediskutovat. S tymi levelmi ma to mrzi, ale je to pre mna novinka - zatial som si nevsimol, ze by sa pri zamykani/odomykani viacerych segmentov naraz resetol level.
=sent from my Defy=
=sent from my Defy=
Ahoj, dovod bol skor ten, ze benzinka mala typ cesty Street, namiesto Service road. Zmenil som to a navigovat by tadial uz nemalo.Sanicko wrote:Košice
Táto časť Jantárovej ulice je dosť mimo GPS súradníc (je to celé posunuté na východ)... Ako dôsledok toho, Waze v praxi tento úsek vytrvalo navyguje cez pumpu Shell
Ak mi to niekto odomknete (predbežne tieto segmenty) tak to tam zrovnám s realitou...
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =161358092milo12 wrote:Prievidza:
pls. pripojit na Sportovcov (ta sa moze nechat odomknuta):
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =147500715
dotiahnut na GPS points:
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =146695297
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... s=84128501
pripojit:
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =161340806
spodna cast Sportovej bola jednosmerna, ale podla GPS by nemala byt .. zmenil som to ale nechal som to pre istotu odomknute.
Inak vacsina Prievidze je asi nakreslena podl posunuteho podkladu, to by chcelo poriadne poposuvat .. trochu som poriesil aj okolie tych permalinkov, ale to ani zdaleka nie je vsetko
pripojene
Re: SK: Žiadosti o úpravu ciest na Slovensku