Post by foxitrot
porubcan wrote:mozes spravit 1 zmenu nad 100 segmentmi. v editore bude 1, pre pocitanie bodov je to 100.
Alebo spravis 100 zmien nad 1 segmentom, v editore bude 100, pocita sa 1. Zalezi na type zmien.
GinBook wrote:Pokud se někde seknu, tak další opava je zadarmo nebo to opravit az za 24 hodin aby se to počítalo?
Tak.
MagicOfLA wrote:Prvym sejvom dostal 150 bodov za prvych 150 segmentov v tom sejve.
Druhym sejvom dostal 150 bodov za segmenty 151-300 v tom sejve, prvych 150 je ignorovanych.
Nie. Prvym sejvom dostal 150 bodov, druhym sejvom nedostal nic (lebo vsetky segmenty uz boli zmenene). Takze tiez tych 300 nechapem.
porubcan wrote:inak je to pekna blbost. ak nad 1 segmentom vykonam viacere rozne zmeny, zarata mi to iba 1 edit. napr. segment vytvorim, nastavim directions, upravim geometriu, zamknem
Mozno ste to nevedeli/si nevsimli, ale toto tu bolo uz veelmi vela mesiacov - jeden objekt == jedna bodovana zmena (asi) denne. Teraz sa zmenil len bodovany pocet editov na jeden save.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
To mas tak, staci ze upravis geometriu jedneho segmentu, zmazes na nom 2-3 prebyotcne uzliky, aby sa narovnal (predstav si, ze je to klasicka valcovana rovinka so 100 uzlikmi) alebo ho v zakrute spravne zatocis a aj tak dostanes 1 obodovany edit (podobne ako za landmark).

Uz to tu bude s tymi bodovymi hodnoteniami ako v zdravotnictve.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
GinBook wrote:když jsem u landmarku zadal město způsobem takovým, že mi naskočilo jen prvni pismenko a ne cely nazev města, tak mi při SAVE naběhla chyba.
Sláva! Že by sa konečne pokúšali predchádzať jednopísmenovým smudges, ktoré vznikali v poslednej dobe? Jednopísmenové mestá som ukladal bez problémov.

Ten bug s No address už myslím bol hlásený.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Bezmocni. Nahlasim som to.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:Bezmocni. Nahlasim som to.
Vraj su to "neziaduce vedlajsie ucinky" toho, ako pripajaju ludi z Izraelskeho servera do INTL.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Tí prví hlásení (posledný týždeň-dva) zas spadali pod rôzne štáty Európy.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Dobra sprava - na NA WME beta editore sa uz okrem noveho zadavania cisiel domov (ktore upravuju a opravuju kazdych par dni) objavili aj sipky softturnov. Novi devs okolo editora sa uz prejavuju.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
ed0147a wrote:
shalafi wrote:nove sipky, ikony, oznacenie softturnov .. ale zatial iba v NA betaverzii (uz som si myslel, ze Foxo ma nejaku svoju specialnu beta-betaverziu) :D
netusim o com pisete, tesim sa na novu verziu na INTL :D
To musis najprv wazakom vysvetlit, ze existuje aj INTL betaverzia, chytia sa za hlavu ze "jaj, tak to vyskusame aj tam" a po pol roku ich niekto upozorni, ze existuje aj verejna INTL verzia WME...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Pali65 wrote:Môže niekto znalý dať link kde je vysvetlené ako presne sa rozhodovať pri voľbe typu cesty? Konkrétne ma zaujíma kedy použiť private road, kedy service road a vysvetlenie, ako ich WAZE používa v navigácii.
Takéto vysvetlenie mám myslím chýba :oops:

Private road má typické využitie na úsekoch, kade sa dá ísť, ale je tam "Prejazd zakázaný", "Zákaz vjazdu, Okrem .....", spustená rampa, zatvorená brána a pod. Takýto segment spôsobí "zvýšenú nechuť" routing servera navigovať tadiaľ, "jedine že by neexistovala iná cesta do cieľa, prípadne by bola o veľmi veľmi veľa dlhšia".
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:Rozdiel je v tom, ze service je pre routing penalizovana menej ako private a cez private prakticky neroutuje, kdezto su pripady routovania cez service
Private je totálne penalizovaná a Service takmer cez obmedzenia prejazdná (presnejšie povedané, možno je penalizovaná o trošku viac ako Street).

Penalta na Private a Parking lot segmentoch sa uplatňuje pri výjazde z posledného zo skupiny takých segmentov, pri vjazde nie je žiadna.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).