Post Reply

Waze 4.34.0.1

Post by
Dnes vyšla nová verzia klienta pre Android a iOS. Čo nové prináša aktualizácia? Opravilo sa niečo? Poskytnutý popis noviniek pre v. 4.34.0.1 je poskromnejší:
- Waze nyní podporuje vestavěný zábavní systém Weblink. Připojte telefon a můžete vyrazit.

POSTER_ID:17163728

1

Send a message

Post by Grepa
Můžeš prosím, pro obecné povýšení editačních znalostí nahodit příklady i do fóra? A Libor může dát do žádostí odkaz, jako chybu - problém.

Příklad ČS Dolní Bečva. Pravda je, že se landmark musel trochu více zafixovat a nakonec doplnit map.poznámkou, protože ho občas nějaký střelec aktivně konsolidoval :). Toto je pro mne, asi nejvzdálenější totem od ČS.
ma5jkl wrote:Taketo problemy sme riesili aj na sk. Poslem ti vecer priklad upravenia landmarku cerpacky

Odoslané z SM-N950F pomocou Tapatalku
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by jirys
V dnesni bete pokazili hodne , ani se nespusti vzdy spadne ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by LiborPospa
Při zadávání cen paliv se zobrazuje větší výběr ČS což kvituji s povděkem, protože dosavadní výběr v okruhu max 300 m daleko byl nedostatečný.
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
ma5jkl wrote:Akurat je to chyba ktora caka na opravenie. Nemozes editovat ceny cerpaciek ktore si sam nevidel na vlastne oci. To ze si to niekto precita niekde na webe a teraz updatne v okoli niekolkych km je istym sposobom porusenie pravidiel o cerpani zdrojov informacii.
To sice jo, ale na mých pravidelných trasách mám rovnou 2 ČS, které mají umístěný totem s cenou paliva u hlavní cesty, takže editovat můžu, ale samotná ČS je ve vzdálenosti větší než vyhledatelné klientem bez této chyby, čili až to opraví, tak zase editovat nepůjdou. :-(

Odesláno z mého Honor 8 Pre pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
VRomanV wrote:Poslední dobou mě neupozornuje waze na naplánované akce, je to problém u mně a nebo někde jinde ?

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Mě upozornění funguje

Odesláno z mého Honor 8 Pre pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by ma5jkl
Novinky:
- par zmien pri vytvarani novych POI (ak spravite fotku tak nove POI bude vytvorene na mieste kde ste tu fotku spravili a nie tam kde ste teraz, pridane vytvaranie non-residential POI (nepoznam presne vyznam), novy postup overovania pozicie pre residential POI)
- novy hlasovy prikaz pre ASR (nefunguje u nas) - "Send logs"

Fixy:
- fotka POI bola pridelena nie miestu, ktore pouzivatel upravoval ale miestu pri ktorom aktualne bol
- carpool fixy
- nastavenie Talk to Waze pre ASR sa zobrazovalo vsetkym co maju ASR povolene a nie iba tym, ktori maju ASR v2 (ako by to malo byt)
- v lanscape mode sa po prepocitani trasy sipka zobrazila v strede obrazovky a nie napravo ako je to standardne a teda bola skryta pod navigacnymi instrukciami

To je na dnes vsetko, asi nechceli pred Vianocami toho vela pokazit (nie ze by prave im na Vianociach zalezalo).
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
jirys wrote:V dnesni bete pokazili hodne , ani se nespusti vzdy spadne ...
betu komentuj v beta fore
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Akurat je to chyba ktora caka na opravenie. Nemozes editovat ceny cerpaciek ktore si sam nevidel na vlastne oci. To ze si to niekto precita niekde na webe a teraz updatne v okoli niekolkych km je istym sposobom porusenie pravidiel o cerpani zdrojov informacii.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Taketo problemy sme riesili aj na sk. Poslem ti vecer priklad upravenia landmarku cerpacky

Odoslané z SM-N950F pomocou Tapatalku
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
neviem to najst, no bolo niekde zahori myslim ze CS Jurki, ale to co poslal Grepa je presne to co sme spravili aj tam, proste vytiahnut landmark tenkym slizom az k hlavnej ceste
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»