Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

[L4] Holíč - posunutie hranice mesta - zmena 50/90

Post by Jakub_S
Dobrý večer,

1/ poprosím o rozdelenie tohoto úseku na polovicu (konkrétne v GPS N48.80020 E17.14916)

2/ A následne novovytvorený úsek bližsie k mestu spolu aj s nasledujúcimi dvomi úsemki
priradiť do mesta Holíč - ul. Bratislavská - max. povolená rýchlosť 50

Detaily viz video (v 58. sekunde videa je prejazd okolo cedule označujúcej začiatok mesta Holíč)
Jakub_S
Posts: 35
Has thanked: 19 times

POSTER_ID:17076345

1

Send a message

Post by Jakub_S
Vďaka. Tá "1/" je už upravená a spravená, ešte poprosím odomnknúť aj tie 2 úseky v mojej pozn v odseku "2/"

Díky
Jakub_S
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Send a message

Post by Jakub_S
ok supr díky. za mňa hotovo. poprosím o kontrolu a dať späť na L4 všetky tieto úseky
Jakub_S
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Send a message

Post by Jakub_S
Ešte poprosím o 1 odomknutie a to v centre mesta Holíč, kokrétne tento 1 úsek nakoľko v jeho polovici je zmena názvu a naviac som prirobil bočné uličky z hlavnej po jednotlivé bytovky, ktoré je potrebné napojiť

vďaka
Jakub_S
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Send a message

Post by Jakub_S
Má či nemám moc práce - našiel som chybky / nedostatočné veci v mape, tak ich radšej hneď zapracujem ;)

Super díky, tak už je možno toto (č.1) a aj toto (č.2) zamknúť späť na L4.

A nakoniec ešte poprosím odomknúť tieto 2 úseky
Jakub_S
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Send a message

Post by Jakub_S
ok za mňa je toto aj toto hotové. či si to zamknete cez mobil či cez pc, to je už na vás, ja len že z mojej strany je to hotové a ready to lock ;)

PS: jediná maličkosť je, že tento kratučký úsek je možno "zmazať" - spojiť body A aj B - do miesta B a povoliť všetky odbočenia (keď to prevediem ja, nemôžem v bode B editovať), ak sa to nechá tak jak je, tak je to tiež ok. Vďaka


díky moc za spoluprácu

j.
Jakub_S
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Send a message

Post by Jakub_S
Nebol som tu.

Ďakujem niektoré veci som úplne nedohľadal, ale vyzerá to teraz OK. Ono to posunutie hraníc Holíča bol vedľajší efekt otvorenia cesty M. Terézie (a tie dva novovybudované ostrovčeky na ceste I/2) cca začiatkom decembra a vtedy ešte hranice mesta neboli posunuté, takže asi až to prešlo určitou legislatívnou procedúrou to posunuli. Jazdím tuto celkom pravidelne, tak ma to hneď prekvapilo a preto som to nahlásil aj s priloženým videom.

Všetko ok, ďakujem za spoluprácu a rady

j.
Jakub_S
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Send a message

Post by Jakub_S
PS nie som si istý, či by ešte tento úsek nemal mať povolené odbočenie v bode A smerom na juh. To asi bude to, čo si písal v tvojej odpovedi, ale normálne sa tam tak dá. Zaužívaná tam síce je jednosmerná prevádzka "z juhu na sever" ale nie je to dopravným značením ošetrené.

Nechám na tvojom zvážení za mňa je to super!
Jakub_S
Posts: 35
Has thanked: 19 times
Send a message

Post by ma5jkl
Odomkol som ti to. Skus sa pohrat a potom skontrolujeme

Odoslané z SM-G920F pomocou Tapatalku
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»