level som zmenil na 2. olcove riesenie s dvomi hlaskami som zatial nemenil.milo12 wrote:Ja len doplnim, ze treba upravit aj Level na 2 (teraz je 0).
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
diki teraz by mal byt problem korektne odstranenyshalafi wrote:myslim, ze som to pochopil spravne, ale radsej sa na to este pozriporubcan wrote: kedze nikto nereagoval, tak som skusil doriesit to sam. zrusil som odbocenie z Lamacskej na povodny segment a pridal tento segment, ktory ma sluzit na odbocenie s Lamackej vlavo. bohuzial vsak nemam prava povolit jeho pokracovanie na Harmincovu. prosim teda niekoho, kto tie prava ma o dokoncenie - povolit smer na Harmincovu a nechat zakazane odbocenie na Lamacsku (aby nebolo dovolene otocenie do protismeru). diki
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
jedna sa o moje UR. pri viacerych mojich UR z obdobia poslednych tyzdnov to robi taketo odstrelenia... netusim preco...foxitrot wrote:BA - Landererova: tesne pred Culenovou je oranzovy UR. Ked na ten UR (General error, Apr-25, "tu navadza na Uturn") kliknem, WME ma "streli" do "Svaty Martin, Slovakia" (medzi Sencom a Senkvicami), o peknych 20 kilakov na severovychod: https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... 3979086874 - ponechame ho ako rekvizitu pre Support?
Originalny hlaseny problem boli asi U-turny v smeroch od Kosickej + od Dostojevskeho.
Dalsia malickost je tam nejaky osirely oolcoov segment pod Culenovou - niekto od neho odtrhol parkoviska? Terajsia Culenova je novsia: made by volt16(2). Jeho sme tu uz spominali?
vyzera vsak, ze oolcoo to uz cele opravil a U-turns uz v tejto riadenej krizovatke nebudu, za co mu dakujem. a pozeram, ze jedna chybicka sa tam vludila... aj na opacnom konci ta jednosmernost konci skor - pri tom parkovisku vlavo... bohuzial sa mi to nedari preeditovat (dava mi to error), takze pls este tuto drobnost
zajtra rano tade pojdem, jedno starsie UR mohlo byt aj odomna a uz som to aj niekde tu na fore rozoberal...vlado_s wrote:V BA je už dlhší čas veľké množstvo URiek. Poďme ich postupne riešiť/zatvárať.
- Cesta na Senec má UR z 26.4. Podľa mňa by mal byť problém odstránený úpravou z 23.4. Treba realizovať prejazd aspoň tu.
To UR je moje, jedna sa o odbocenie vlavo z Bocnej na Galvaniho smerom na Avion. Su tam dve hlasky, najprv DSVL a potom OVL, pri vytvarani UR mi vobec nebolo jasne preco by mali by dve, teraz je mi jasne, ze je to kvoli tomu segmentu, ktory si oznacil. (ten som upravoval iba v tom zmysle, ze je z neho mozne pokracovat na Bocnu ul., co bolo predtym zakazane.)vlado_s wrote:- Galvaniho má UR z 24.4. Neviem nájsť GPS trase. Ak UR patrí najbližšej križovatke, tak to bude asi segment čo som linkol. Ten má poslednú zmenu 5.5. tak ak bola chyba na ňom, tak by to mohol potvrdiť porubcan.
nevedel som prist na to ako sa zbavit dvoch hlasok. podla mna je na mieste mat iba jednu hlasku OVL. tak som UR nechal otvorene, reku niekto iny bude mat napad...
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
ak by si sa s tymto obracal na support, tak mozes pridat aj toto UR, ktore je v BB (nie je mi jasne co je vlastne podstatou UR) a pri kliku hodi niekam k Hornym Lefantovciam...foxitrot wrote:BA - Landererova: tesne pred Culenovou je oranzovy UR. Ked na ten UR (General error, Apr-25, "tu navadza na Uturn") kliknem, WME ma "streli" do "Svaty Martin, Slovakia" (medzi Sencom a Senkvicami), o peknych 20 kilakov na severovychod: https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... 3979086874 - ponechame ho ako rekvizitu pre Support?
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Landererovu zatvoril oolcoo uz pred par dnami...foxitrot wrote:Poslal som im to. To UR-ko na Landererovej uz zial niekto zatvoril. Skoda ze chvilu neostanu ako zelene...porubcan wrote:ak by si sa s tymto obracal na support, tak mozes pridat aj toto UR, ktore je v BB (nie je mi jasne co je vlastne podstatou UR) a pri kliku hodi niekam k Hornym Lefantovciam...foxitrot wrote:BA - Landererova: tesne pred Culenovou je oranzovy UR. Ked na ten UR (General error, Apr-25, "tu navadza na Uturn") kliknem, WME ma "streli" do "Svaty Martin, Slovakia" (medzi Sencom a Senkvicami), o peknych 20 kilakov na severovychod: https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... 3979086874 - ponechame ho ako rekvizitu pre Support?
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Piestany - spravil som tam UR - tento kruhac mi nedal navigacny povel. povedala iba "na kruhovom objazde" a dalej nic. (ak som spravne pochopil, toto sa zvykne nazvat 0th). neviem vsak co s tym a tiez je cestal locknuta.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
caute, chcem sa opytat - poradit.
tento kruhac v TT je v skutocnosti mensi (ako vidno pri tomto levely zoomu a tiez podla GPS bodov)
detto su potom nekoreknte umiestnene aj cesty umoznujuce obist kruhac pri odboceni vpravo.
upravy by sa teda tykali tychto ciest: https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... ,145281170
ma podla vas zmysel to prerabat?
spada to do mojej AM area, takze ak vyhodnotime, ze je lepsie to opravit, viem to spravit sam, nasledne budem iba potrebovat dobrovolnika na uzamknutie levelom 3
tento kruhac v TT je v skutocnosti mensi (ako vidno pri tomto levely zoomu a tiez podla GPS bodov)
detto su potom nekoreknte umiestnene aj cesty umoznujuce obist kruhac pri odboceni vpravo.
upravy by sa teda tykali tychto ciest: https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... ,145281170
ma podla vas zmysel to prerabat?
spada to do mojej AM area, takze ak vyhodnotime, ze je lepsie to opravit, viem to spravit sam, nasledne budem iba potrebovat dobrovolnika na uzamknutie levelom 3
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
tak diki, usetril si mi robotu... ktory dobrodinec toto lockne 3-kou?
teraz z ineho sudka
BA Ivanska cesta
je tam automaticke UR generovane systemom - a vtip je v tom, ze tam idu auta porusujuce prikazany smer odbocenia doprava... co s takym URkom?
https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... =144023177
teraz z ineho sudka
BA Ivanska cesta
je tam automaticke UR generovane systemom - a vtip je v tom, ze tam idu auta porusujuce prikazany smer odbocenia doprava... co s takym URkom?
https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... =144023177
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
locknut levelom 3 poprosim toto https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... ,145281170foxitrot wrote: Nechcel si tam dat iny permalink (nieco z TT)? Tento je kopia toho z BA-Ivanska.
Close ako Solved. Presne si identifikoval problem - jazda proti predpisom krizom cez odbocovacie pruhy a plnu ciaru, takze Not Identified nema zmysel. (A ze ich je tam hodne...)
to UR na Ivanskej ceste uz niekto zatvoril... chodim tadial relativne casto a je fakt, ze ten zakaz je casto porusovany...
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Re: User request