no vraj by to mali vratit v najblizsej Android verzii, ale tak pozname wazefoxitrot wrote:myslim ze o tom som kedysi cital (iPhone), len som uz nezaregistroval, ci to medzitym vratili naspat.Suik wrote:Ja by som aj rad, len tusim ze od verzie 3.x. som nenasiel moznost nastavit miesto vybrane cez mapu klienta ako "start" ...tak som to testol aspon v Livemap....ale tak vratim sa na chvilu na poslednu stable 2.x. verizu a vyskusamfoxitrot wrote:OK, tak zabudni na LiveMap a vezmi do ruky klienta.
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
tak hlaska by aj taka podobna bola... "drzte sa vpravo, alias keep right"... len ono, treba ratat aj s tym, ze mame fakt rozne specialne tvary a druhy krizovatiekvlado_s wrote: Neviem čo na to povedať...
Skôr by sa tam hodili hlášky "Odbočte mierne v pravo", ale takú nemáme. Určite ako je to teraz je to nebezpečné, lebo rovno je protismer.
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
hmm zeby waze preferovalo jeden typ cesty pred dlzkou? resp. preferovanie prvostupnovych ciest pred Streets?vlado_s wrote:namiesto cez 30m Streets ma navigovalo cez 131m Primary Street s 2 penalizáciami (junctions) https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... 8,84144031
Ak tam nie je zakázané odbočenie, tak klienta budeme demotivovať pridávaním 2-4 penalizácií?
V čase môjho prejazdu tam nebola žiadna zápcha...
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
hotovo...odbocenia by mali byt v poriadku ....a bola tam takato pekna slucka ajvlado_s wrote:prosím zrušiť ľavé odbočenia https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... 5,78119016
a skontrolovať ľavé odbočenia u https://world.waze.com/editor/?zoom=9&l ... 3,78118988 (podarilo sa mi ich povoliť aj na locknutých segmentoch, ale občasný refresh ich nezobrazuje vôbec )
https://world.waze.com/editor/?zoom=9&l ... ,150750795
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
odomknute....potom daj vedietvlado_s wrote:Bratislava
prosím odomknúť segmenty https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... 0,78011767
krátky je obojsmerný a dlhý je nesprávne zalomený
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
beztak sa uz robia vselijake ine tweaks (private roads, U-turns, atd.) , a hlavne ide o to, aby to bolo user-friendly aj pre bezneho wazera, ktory len jazdi a maximalne reportuje a nechava sa navigovat hlasovymi povelmi.milo12 wrote:Pozrel som si Sancovu, kratke zalomenia odbociek na zaciatku a konci spojovaciek, atď. To nie je normalne, to je len obchadzanie nespravne nastaveneho algoritmu.
A pokial to nie je nic prilis zatazujuce, tak nie som osobne proti . V kliente to az take strasne nie je a v editore - tam nech to hlavne funguje....imho
EDIT: ale v principe mas pravdu...ano to nie je normalne ...len ved vieme v akom stave je waze
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
vlado_s - myslis, ze tie chodniky su TU naozaj nutne v takom mnozstve a hustote?
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
segmenty maju v pomenovani "City = Bodice", editovane 5.marca. Pockal by som na mapdate, ako to bude potom vyzerat, je mozne, ze to potom bude zobrazene spravne.jaroy wrote:Ako sa da zmenit obec? alebo vytvorit? alebo upravit?
Tu by bolo treba opravit. Je to okres Liptovský Mikuláš
Je to obec Demanova a nalavo od nej je obec BODICE. Ale na mape je to spolu ako keby to bola len dedina DEMANOVA.
v google mapy je to vporiadku
https://world.waze.com/editor/?zoom=3&l ... TTTTTTTTFT
googlemapy tu:
http://maps.google.sk/?ll=49.060876,19. ... 9&t=m&z=15
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Btw. Update Requesty poslane cez klienta zo starsich Android verzii (alebo aj iOS?) ako je ta najnovsia sa uz nezobrazuju v ziadnom editore?
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
vlastne hej, teraz si spominam na tie tvoje . Tak veru asi meskaju ... zacinam si mysliet, ze waze je vazne zenskeho pohlaviafoxitrot wrote:Z mojho Symbiana (2.1) sa zobrazuju v novom. Takze usudzujem ze aj tie z pre-3.x iOS a Androidnych. (Mozno akurat trochu meskaju?)Suik wrote:Btw. Update Requesty poslane cez klienta zo starsich Android verzii (alebo aj iOS?) ako je ta najnovsia sa uz nezobrazuju v ziadnom editore?
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Re: Bratislava