Post by foxitrot
Ešte pred pár dňami sa na úvodnej Waze stránke dala nastavovať krajina (nikdy som nepochopil, prečo to nie je v Dashboarde). Nastavenie napr. UK pre INTL server dalo imperial. miery. Podobne pre NA server Kanada spôsobila zobrazenie metrických údajov.

Tú novú čiernu úvodnú stránku som zatiaľ videl len na mobile, ale je úplne iná :?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
hrbot wrote:
foxitrot wrote:V Brne a okolí odporúčam používať metrické miery - čo ak sa na tvojich segmentoch bude musieť jazdiť vľavo alebo či čo? ;)
Kdybych našel nějaké nastavení Dashboardu, tak bych si to milerád přepnul zpátky (není to dlouho, co se mi zobrazují míle)...
Vidno ze som nevsimavy ignorant :oops: takze mne sa mile/stopy zobrazuju od 20.6., 19.6. som este mal kilo/metre, pricom zobrazene cisla sa nezmenili, len sa 'premenovali'.
foxitrot wrote:Ešte pred pár dňami sa na úvodnej Waze stránke dala nastavovať krajina (nikdy som nepochopil, prečo to nie je v Dashboarde) [...] Tú novú čiernu úvodnú stránku som zatiaľ videl len na mobile, ale je úplne iná :?
Ta nova stranka je len reklama. Tak musime pockat na niektoru 'next' verziu stranky, v ktorej to opravia :roll:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Pali65 wrote:Existuje nejaký verejný zoznam AM a kde sú činní?
Zial nie, dokonca ani neverejny :|
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
fotrik wrote:
GinBook wrote:Ted jsem byl v Nemecku asi 100 km za Frankfurtem a prekvapila me tam jedna zalezitost. Maji zakreslene do posledni cesty i ty nejmensi prdelovice. Sice spusobem bez urceni a popsani cest, nazvu dedin, mestecek, smeru jizdy.

Nedokazu si predstavit ze by to delal nekdo po kouskach rucne.
Pokud vim, Nemecko dostalo basemap z jineho zdroje. Coz je presne ono - hole segmenty, bez popisu cest bez udani smeru, bez reseni odbocek.
A kedze to uz mas prejazdene (-> v EA), tak ak mas chut a cas, mozes sa aj tam po kuskoch rucne aktivizovat ;-)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
juritko wrote:mohol by som, i napriek neodpykaniu 7 mesacneho podmienecneho trestu dostat AM prava pre oblast Ziliny a Kysuc?
Mozno by pouvazovali nad tvojim uvolnenim z podmienky ;) ak by si zverejnil zopar pozadovanych info o sebe.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
juritko wrote:tak nech sa paci a skor ako sa stanem exemplarnym prikladom nespravneho citania s porozumenim...
Myslim ze tam este chybaju kilometre? ;)
Ale myslim, ze ich bude okolo 7 000 :P
Dobre, tvoju ziadost postupia zodpovedni pracovnici vyssie - organom cinnym v mapovom konani :)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
guri211 wrote:Bohuzial iba pomocou permalinkov, je to podmienka Waze. V kazdom pripade velmi spravna pripomienka.
Principiálne také AM oblasti podporujú (alebo minimálne kedysi bez mihnutia oka podporovali - ja sám mám jednu oblasť vykachličkovanú a druhú ako divnostenný lichobežník). Musíme prebrať a presvedčiť ich.

@GinBook: Domyslené, však? Waze.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:
guri211 wrote:Bohuzial iba pomocou permalinkov, je to podmienka Waze. V kazdom pripade velmi spravna pripomienka.
Principiálne také AM oblasti podporujú (alebo minimálne kedysi bez mihnutia oka podporovali - ja sám mám jednu oblasť vykachličkovanú a druhú ako divnostenný lichobežník). Musíme prebrať a presvedčiť ich.

@GinBook: Domyslené, však? Waze.
Keby AM area layer nebola hlúpa bitmapa, ale (locked) landmarky a tam by sa vybavovali aj žiadosti...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Sanicko wrote:... a la-la... aky vykonny editor a teraz uz aj AM sa z neho vyklul :D
Dobrych editorov je nam treba ako maku. Hlavne mimo Blavy - tam nas uz je hadam aj viac nez segmentov na mape :lol:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).