Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by pvo11
stanleymlha wrote:Ahoj, chtěl jsem přidat novou ulici v Příbrami, ale jako L1 ji nenapojím na již existující zamknutou na L2. Ne, že bych bez toho nemohl žít, ale takhle se ani nemám šanci se na L2 posunout.
Jednoduché řešení, nakreslíš ulici a v chatu někoho požádáš o připojení. Většinou je tam i někdo s L4, ale tady na to stačí kdokoli s L2.
Nejhorší co můžeš udělat, je nakreslit ulici a nechat ji nepřipojenou s tím, že si někdo všimne a připojí to.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
jirys wrote:
jirys wrote:Zeptám se lidí ze slovenska : přijedu od Brna bez dalniční známky na začátek Bratislavy po Hodonínské .
Můžu najet na D2 u Bory Mall a pak na D1 a objet město po dálnici směrem na Rovinku , nebo budu muset jet přes město ? Nevím jak je to v Bratislavě jezdit po obchvatu bez dálniční známky ... :o
Ještě jeden dotaz nemáte někdo mapu jak to tam přesně je kde začína a končí obchvat ?
Ve Waze je to zadané, takže mrkni do WME, případně si Road Selectorem nech vybrat placené úseky, ať nemusíš jednotlivě klikat a zkoumat.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
VetchyKmet wrote:Nové hlasové pokyny si Waze stáhla za poslední týden asi 3x, vždy jen probliklo nahoře v liště hlášení. Dnes Waze přepnuta do angličtiny, Vlastík je tam jen jednou, Impuls hlas není. Zřejmě je na jeho pozici ta nová angličtina. Máme to tak všichni?
Impuls už také v seznamu nemám, asi vypršela smlouva, respektive doba pro speciální hlas.
Pokud jsi ho měl zvolený a smazali ho tak se zvolí defaultní angličtina, ale určitě ne proto, že je na jeho pozici. Jazyky se rozlišují podle jména adresáře.
Já mám zvolený starý hlas Česky a nijak se to odebrání Impulsu neprojevilo stejně to určitě měli ti, co mají zvoleno Česky - Vlastimil, který se od impulsu liší jen v úvodních hláškách, navigační jsou stejné, takže to, že zmizel Impuls není taková ztráta.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
xenon666 wrote:PS: Je niekde možné zistiť, koľko editácii je potrebných pre konkrétny level? Viem akurát, že na súčasnú dvojku som potreboval 1000.
https://wazeopedia.waze.com/wiki/Czech/ ... itor%C5%AF

Dají se řešit UR a Místa také určitě nejsou na 100%.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Maomamm wrote:Včera mi z applikace záhadně zmizel hlas Vlasty Korce. Stalo se to jen mne?
Také ho tam mám jen jako Vlastimil. Asi skončila smlouva s Impulsem.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Maomamm wrote:Tak to je smutné. Cesty s dobrým Korcem mě bavily :-)
Tak si přepni na Vlastimila, navigační pokyny jsou stejné, lišilo se to jen úvodních a koncových hláškách.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
GinBook wrote: Jinak na wazeopedii v CZ casti je pravidlo jak postupovat v reseni UR.
Pro jistotu připojuji link na příslušnou stránku
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
vojtikcool wrote:Ahoj, mám hlášení na silnici.
Jde o "odboční není dovoleno"
Nechci to jen tak uzavřit nemohu tam najít žádnou chybu.
Prosím můžete mi poradit? Děkuji
https://www.waze.com/cs/livemap?lon=14. ... 18&zoom=17
vojtikcool
Je lepší posílat permalink do editoru než do live mapy.
Proč píšeš do UR, které stejně neumíš řešit a před tebou už posílal dotaz uživateli L4 editor?

Co se týká řešení, toho problému, tak to vypadá, že tam je nějaká uzavírka, o které nemáme informaci. Bez toho aby se uživatel ozval, nebo se tam někdo zajel podívat se s tím nedá nic dělat, ale to neznamená, že budeme uživatele bombardovat dotazy 2x denně dotazy.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
bagromil wrote:Zdravim. Existuje nebo se chysta nejaky zaznam trasy? Kudy jsem jel eventualne nejaka prumerna rychlost, cas a pod. Dik.
Záznam tras je vidět v editoru. Je tam i délka a čas trasy, takže průměrnou rychlost si můžeš spočítat.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
jurawood wrote:Takze kdyz je na 200km useku 4km 3.tridy bude to hold waze 50km a 45minut objizdet.
Existuje ještě možnost povýšit ty 4 km třetí třídy na druhou třídu, ale to se dělá výjimečně po dlouhé diskusi o tom, co to všechno může způsobit jinde.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message