oolcoo - tuto v TT na Skladovej je UR od teba.
co by si si zelal?
co by si si zelal?
to uz by malo byt fixnute... taketo robilo bezne ked slepa ulica nemala na konci junction. tvoje UR ma aspon upozornilo na chybajuce ulicky v lokalite... tie som doplnil.oolcoo wrote:"The map problem you reported on Waze on 23-May-2012, (oolcoo) has been reviewed by tomastomcat but wasn't resolved, most likely due to insufficient information or non-exact location."porubcan wrote:oolcoo - tuto v TT na Skladovej je UR od teba.
co by si si zelal?
dasi zatvarac...
slo o to, ze ma nenavigovalo zo skladovej na ktorej som bol, ale az z krizovatky s hlavnou cestou
uz su tam tie URka dve. podla mojho nazoru je taketo obchadzanie nekorektne. live-map obchadzku nepouziva... podla cartouche su priemerne rychlosti na jednotlivych segmentoch tomasikovej porovnatelne s tou obchadzkou... vidim to skor na support ako na zatvoreniefoxitrot wrote:
- BA - Tomasikova https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... 0,84331530
Wazer asi siel 26.5. od Ruzinovskej po Tomasikovej na pumpu Shell na rohu Tomasikovej a Drienovej, cestou naspat (ktovie v akej dennej dobe) smerom na Ruzinovsku ho Waze navigovalo divnou oklukou po Medzilaborecká-Trebišovská-Trebišovská miesto rovno po Tomasikovej.
Tipujem ze to bola obchadzka cakania na semaforoch na krizovatke s Maximiliána Hella, navrhujem zatvorit ako Solved (a.k.a. "vsetko v poriadku").
asi dalsi podobny bug. Nitra - zjazd na R1 od Drazoviec.porubcan wrote:bude asi nejaky bug v mapach, mozno suvisi s novou verziou editora.
doobeda som zaregistroval UR v TT na Nitrianskej. fixol ho pravdepodobne tomastomcat... ocividne tam bol tiez problem s nepovolenou konektivitou. a to na hlavnej ceste, ktoru jazdim dost casto a nie tak davno som ju kontroloval a zamykal a nebol tam ziadny problem...
len pripominam, ze toto je este stale neopravene, prosim niekoho s prislusnymi pravami o opravu.porubcan wrote:asi dalsi podobny bug. Nitra - zjazd na R1 od Drazoviec.porubcan wrote:bude asi nejaky bug v mapach, mozno suvisi s novou verziou editora.
doobeda som zaregistroval UR v TT na Nitrianskej. fixol ho pravdepodobne tomastomcat... ocividne tam bol tiez problem s nepovolenou konektivitou. a to na hlavnej ceste, ktoru jazdim dost casto a nie tak davno som ju kontroloval a zamykal a nebol tam ziadny problem...
https://world.waze.com/editor/#?zoom=4& ... =147382137
nemohol som to opravit kvoli locknutemu segmentu (level 3). pozrite to niekto, pls
k danej chybe su tu este dve nove UR mimo mojej EA, chyba je uz odstranena, no treba pockat na map update (mozno uz zbehol, oprava bola vykonana 28.5. foxitrotom)foxitrot wrote:Fixujem. Tie dva segmenty boli "oolcoo Sun Feb 05 2012". Samozrejme kedze Waze SW je obcas deravy ako reseto, nie je to dokazatelneporubcan wrote:tuto v Sali je UR. chyba povolena konektivita v tejto krizovatke pri Kajale - konkretne v tych dvoch vyznacenych mini segmentoch - jeden blokuje smer GA->SA a druhy opacny smer.
[edit]A ako som predchvilou zistil (vid moj navrh "Keep PANIC!"), po zmene troch sipiek na zelene tie segmenty nadalej ostavaju oolcoove
Re: User request