Bez prozkoumání konkrétního místa ti k tomu těžko někdo něco řekne, ale obecně se naviguje na nejbližší segment od navigačního bodu příslušného místa. Mohlo se pohnout s navigačním bodem nebo geometrií segmentů, případně je tam někde červená šipka, ale to by sis asi všimnul .paaaja13 wrote:Nově mě to teď na adresu, která je vedle "off-road", vede po jiné cestě, která je vedená jako "street". Problém je v tom, že ta je na druhé straně potoka a navíc je od té adresy i geograficky dál.
Existuje skript do WME, který po najetí myší na Místo ukáže, kam se bude navigovat (WME Place Interface Enhancements).
Pokud je na segmentu cíl, tak to tam naviguje bez ohledu na to, zda je nezpevněná, parkoviště nebo dokonce soukromá. Případně to tamtudy naviguje i když není cesta jinudy.paaaja13 wrote:Dřív se mi to nestávalo a na nezpevněnou komunikaci mě to navádělo, přestože mám ve Waze nezpevněné cesty vypnuté.
Ještě jedna poznámka: Nastavení nezpěněných cest v klientovi se týká příznaku Nezpevněná, který může a ne typu segmentu Nezpevněná/Neudržovaná cesta. Příznak Nezpevněná může být nastavený pro libovolný typ segmentu a v klientovi není poznat.
Re: Waze nováčik - otázky