Post by ma5jkl
jirys wrote:Zdravím z poslední verze se mi stratilo z nastavení jméno , přijmení a mejl . Když to doplním tak chce aktualizovat ale po aktualizaci tam to zase není ... poradí někdo ? K fb se připojí také ale nestáhne přátelé ... Lidi co mám v mobilu s tel. číslem tak vidím i s obrázky které jsou z fb.
nepises zase o bete? beta to robi, produkcna verzia je aspon u mna ok.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
tak neviem, teraz som odinstaloval betu, nainstaloval produkcnu verziu z obchodu a po prihlaseni mam vyplnene vsetko ako ma byt.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by porubcan
:D prelozit infotainment ako zabavny, to je celkom zabavne...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by pvo11
Vadi58 wrote:K@skubko - práve z tohoto dôvodu si už vyberám mobil podľa kapacity baterky ;-)
Já také. Tahle věta v jedné recenzi mě dostala: "In addition, the smartphone also work as a power bank, by allowing power to be transferred to other devices." :-D

Zatím jsem z něj nezkoušel nic nabíjet, ale Waze bez nabíječky naviguje několik hodin a normálního provozu mi vydrží týden bez nabíjení. Sice to není měsíc, jako bývaly staré hlouupé mobily, ale i tak jsem spokojený.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by skubko
Mne sa na tom setrici najviac nepaci to, ze si ho pre kazdu jazdu musim zapnut osobitne. Chcem ho mat aktivny stale, nie iba pri nizkom stave baterie. Je tam moznost zapnut pre sucasnu jazdu, ale to si pre kazdu jazdu musim zapinat osobitne. Takze v takomto stave pre mna nepouzitelne, budem fungovat ako doteraz - pocuvam iba hlasovu navigacui, display nonstop vypnuty ;)
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Vadi58 wrote:Keby všetko naraz urobili po vôli užívateľov a sedliackej logiky, pýtam sa, čo by bolo potom ... život v raji pre programátorov -leháro hore kardánom pri stole plnom nektáru ?
@skubko - práve z tohoto dôvodu si už vyberám mobil podľa kapacity baterky ;-)
Kapacita baterky nie je problem, bez problemov mi Waze vydrzi navigovat cez cele SR s maximalnym displayom a este mi dost ostane, ide o princip. Naco mi ma display svietit ked ho nepotrebujem, setrim baterku, zasvietim si ho ked potrebujem. Ak by tato funkcia setrica fungovala dobre (pri kazdej jazde a kludne mi moze stiahnut jas uplne na minimum), tak by to bolo omnoho lepsie a nemusim ho vypinat manualne ;)
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
ma5jkl wrote:Taakze maly update, vraj Battery Saver stale nebol uvolneny uplne pre vsetkych. V kazdom pripade som napisal znova co nas (betatesterov aj beznych pouzivatelov) trapi.

a mozete sa pridat vsetci, cim viac nas bude tym lepsie. jedina podmienka je ze to treba vypisat bud anglicky, hebrejsky, spranielsky, portugalsky alebo rusky. slovencina ani cestina nebudu vhodne jazyky

https://support.google.com/waze/answer/6276841
Feature request zadany, uvidime ci sa to aj niekedy zrealizuje :)
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by Vadi58
Keby všetko naraz urobili po vôli užívateľov a sedliackej logiky, pýtam sa, čo by bolo potom ... život v raji pre programátorov -leháro hore kardánom pri stole plnom nektáru ?

@skubko - práve z tohoto dôvodu si už vyberám mobil podľa kapacity baterky ;-)
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Možno to už potrebuje čistú instalaciu.

Odoslané z Redmi 4X pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message