tak ako uzatvoríme pomenovanie týchto segmentov https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... ,149992818 ?
Tá značka je tam roky, vlastne pred rokom-dvomi ju posunuli bližšie ku Karloveskej, čo nie je podstatné. Podstatné, že je iba jedným smerom, takže bude treba vytvoriť dva krátke jednosmerné segmenty. V okolí sa nenachádza ďalšia značka.
Mal si by tam dve jednosmerky proti sebe, jedna z nich by bola private.
Asi som sa nesprávne vyjadril. Myslel som to na najkratšom možno úseku od križovatky https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =109678831 a vjazd do garáže, ktorý bing ešte nezachytáva (na fotke je ešte stavenisko). Nič sa nestane ak budú tie jednosmerky až po https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =109678835.guri211 wrote:Zadrhel je nasledovny: Pokial ten "prejazd zakazany" plati? Pokial mozem ist bez jeho porusenia? Ak oznacim ako private road kratky segment v jednom smere, bude to (po oprave routovania) navigovat okolo aj tych, ktori tam byvaju a regulerne tam mozu vojst (kedze ostatne segmenty nebudu oznacene ako private road). Rozumieme si?foxitrot wrote:Guri sa musi vyjadrit, aky zadrhel v tom zhliadol.
V tomto konkrétnom prípade je dostupná krátka obchádzka https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... ,150174316, čo kompetentný pri presune značky nezvážili a zákaz už neplní svôj pôvodný účel
Guri, výsledne by pribudol tento segment https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... =150198375 + zjednosmernenie protismeru. OK?
Skúsme to aj bez Guriho, vrátať sa to dá kedykoľvek...foxitrot wrote:Myslim ze skusme to. Ten opacny https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... =100779177 asi hned daj tiez ako jednosmerku? Kym Waze ignoruje PrivateRoads, bude to aj tak fungovat, potom budeme testovat.
V lete som prisiel od hlavnej cesty do prostriedka toho useku, zaparkoval a potom sa vratil naspat na hlavnu. V podstate ako obyvatel, byvajuci uprostred ulice - to by mi to malo dovolit.
Teraz mi došlo, že na mape to bude vyzerať zle. Keď sú tie cesty príliš blízko, tak v navigátore sa prekrývajú a bude skôr vidno jednu jednosmerku
Aj ako obyvateľ bývajúci uprostred tej ulice môžeš mať problém. Prídeš na miesto, všetky priľahlé miesta sú obsadené a pokračuješ smerom ku Spieszovej alebo Donnerovej a máš to na pokutu. Na toto waze ešte nedorástol
rozumieme si, veď preto som dodal
alebo každej hliadke dať waze navigátor, definovať špeciálneho užívateľa, ktorého by neustále zobrazovalo na mape
už aj keby klikali falošné hlásenia o hliadkach a radaroch, by náš netešilo
Mlynské nivy vs. Prievozská