Wazeopedia Revamp is live! read the post and join the advanced editing webinar on Dec 4th
Post by Pgregy
Ahojky,
Do teď waze sice nepřičítalo body, ale každodenní jízdy to aspoň zaznamenávalo. Od středy 13.června waze u mne nepřičítá nejen body, ale nezaznamenává už ani jízdu v přehledu.
Kdepak soudruzi asi udělali chybu.
Pgregy
Send a message

Post by Pgregy
U mne k žádné aktualizaci bodů nedošlo.
Pgregy
Send a message

Post by Pgregy
Jen pro informaci. Od 29.6. - 1.7. jsme byli na Slovensku, ujeli jsme asi 1200 km, ale WAZE z toho započítala jen asi 300km. Navíc asi tak 6x za ty tři dny spadla, pomohl restart. První den jsme jeli z domova do Liptovského Mikuláše, kolem 500 km a započítala trasu jen 180 km, druhý den z 200 km započítala jen 90 km a poslední den z 500 km cestou zpět započítala jen 32 km. Přitom naváděla a ukazovala i lepší trasu např. přes Žilinu úplně v pořádku. V nastavení jsem nic neměnil, tak jak jsem ji nastavil při prvním nastavení, tak to mám do dnes. Mám Samsung S7, Android 8.0 a verzi Waze 4.40.0.
Pgregy
Send a message

Post by Pgregy
Max_SK wrote:hmm tak teraz pozeram spätne posledny tyzden a waze si uklada len casti tras bez nejakej logiky. napriklad cesta do prace namiesto trasy z bodu A do bodu B v ramci bratislavy je ulozena ako 2 nezavisle trasy a medzi nimi cast trasy chyba. hmm nieco tu smrdi :)
Přesně takto se Waze u mne chová od začátku září. Například z 200 km trasy započíta jen 8 km nebo ještě méně a to jsme najezdili přes 2000km. Body už to nezapočítalo od poloviny srpna a trasy to zaznamená jak se mu zachce, ale vždy jen minimální část. Kde pak asi udělali chybu?
Pgregy
Send a message

Post by porubcan
Skús pár dní počkať. Väčšinou tk stačí

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 618 times
Been thanked: 1797 times
Send a message

Post by porubcan
Držiak s nabíjaním sú proste nutnou výbavou.

porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message

Post by porubcan
presne v tom co sa pise o jeden prispevok vyssie. technicke problemy. support na tom pracuje
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message

Post by porubcan
Trasy z toho obdobia 10-16 chýbajú hádam všetkým. Supportu to bolo pripomenute včera.

porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message

Post by porubcan
popri tom, ako chlapci v izraeli (ne)funguju, mozeme byt strasne moc radi, ze nefuguju body a pritom relativne slusne a spolahlivo funguju: vyhladavanie, routing, ETA, obchadzanie zapch, nahlasovanie reportov a upozornovanie na ne, editor mapy a aktualizacie mapy (tie nam pokrivkavaju, no 2-mesacny vypadok bol naposledy hadam pred 3 rokmi)

pokial vyssie uvedene CORE funkcionality funguju dobre, tak mam ja osobne vysoku mieru tolerancie na vypadky socialnych ficur (priatelia, zdielanie trasy a pod.), bodov/scoreboardu, buducich jazd a tak podobne.

takze budme radi, ze su to body, co nefunguje.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message

Post by porubcan
hehehe. porovnavat waze a sygic... vazne?

no je pravda, ze sygic ako navigacia je (bola naposledy ked som ju pouzil) fajn, ale na waze sa nechyta (musim priznat, ze som ho uz dobre 3 roky nepouzil, hocim vlastnim 2 licencie, a uz ho ani neinstalujem)...
no mozno vie dnes uz aj sygic obchadzat zapchy, upozornit na hliadku alebo nehodu. a ak ano, tak by som mal pohrabat tie stare licencne kluce a vyskusat ako dobre to sygicu ide.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Send a message