Post by RobertHodalJapan
Mne zapocitalo všetky trasy,dokonca už vidím aj dnešnú trasu, ktorú som išiel ráno.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
RobertHodalJapan
Posts: 5
Send a message

Post by RZmeskal
Zdravím,
tak projeté trasy se stále korektně nezaznamenávají. 7.-8.11. jsem byl na cestách, najetých cca 700km, zaznamenala se docela náhodným výběrem ani ne polovina a to ještě pouze z 8.11., 7.11. kompletně chybí. O body nejde, ty jsou mi jedno, jen jsem si chtěl zpětně něco dohledat, kudy jsem jel ... a smůla :-(
RZmeskal
Posts: 7
Send a message

Post by RZmeskal
Nene, opravdu je to nejake rozbite. Ve stredu jsem jel "okruh" Olomouc - Mohelnice - Chrudim - Pardubice - Hradec a zpatky + nejake popojizdky, najeto 450km, zaznamenalo se 230km. Opet zcela nahodnym zpusobem. OnePlus X, data i GPS plne funkcni.
RZmeskal
Posts: 7
Send a message

Post by RZmeskal
Ze behem hovoru netecou data, to je jasne, nicmene melo by chybet jen par segmentu (podle delky hovoru). Z me posledni trasy Hradec Kralove - Olomouc nemam ve WME ani kilometr, trasa chybi uplne. Potom by tedy opravdu mohl byt problem v tom, ze po ukonceni hovoru se zaznamenavani tras zasekne, byt Waze pristup na internet ma.

Pamatuju si ale, ze behem jizdy (Hradec - Olomouc) mi Waze nekolikrat zmenil trasu z duvodu silneho provozu prede mnou, tzn. se servery komunikoval a vedel, ze tama jedu, ale trasu stejne nezaznamenal.
RZmeskal
Posts: 7
Send a message

Post by skubko
Hm, ani som nevedel, ale tyka sa to zjavne aj mna. Nesledujem to pravidelne, ale teraz som teda pozrel a tiez mozem potvrdit, ze poslednu jazdu mam 5.12. rano a potom az dnes, 18.12. rano... Tak snad mi to este dodatocne nabehne :? ...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Vadi58 wrote:A UR ti prešli?
Odoslané z Redmi 4X pomocou Tapatalku
Ak sa pytas mna, tak neviem... Nepamatam si, zeby som v tom obdobi nejaky UR hlasil. Ak chcete, mozem umelo nejaky vytvorit a ak prejde si ho hned zavriet, ale zatial som neskusal...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Aj ja sa opat pridam... Ako som uz pisal, mne jazdy nepocitalo od 5 do 18.12. Teraz vsak nieco kratkodobe asi znova, kedze 25.12. mi zo 4 jazd zapocitalo iba 3. Zrovna v tej stvrtej som mal pave a 1x UR, takze zeby nieco z toho sposobilo, ze sa cela jazda pokazila? Hm...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Myslel som, ze ked to od 18. decembra zacalo nabiehat, ze to bude v poriadku. Kazdopadne, ani nahodou nie je, uplne divne sa to sprava. Niektoru jazdu mi zaznamena, niektoru nie, potom zasa niektoru ano, dalsiu zas nie... Ako sa mu zachce :(...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
bures wrote:
skubko wrote:Myslel som, ze ked to od 18. decembra zacalo nabiehat, ze to bude v poriadku. Kazdopadne, ani nahodou nie je, uplne divne sa to sprava.
To co popisuješ je obvyklé chování. Nemá význam se tím trápit, i když je to samozřejmě špatně.
No jo, uz by bolo nacase, aby toto "obvykle chovani" opravili :)...

EDIT: nejde o body a ani to nepozeram kazdy den... Skor mi ide o to, ze trasy z tohto vikendu uz mam, ale trasu, na ktoru cakam z 3. januara stale nemam.... Stve ma, ze mi potmo chybaju UR a kto si ma samozrejme pamatat kde ich vsade zadaval...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
ma5jkl wrote:Vcera nasadili nejaky fix do ich merging procesu ale stale nevedia presnu pricinu. Chcu priklady chybajucich tras od 16.1.2018 (den nasadenia potencialneho fixu). Tie decembrove neviem ci dohraju...
Oki, budem si od dnes sledovat trasy ci mi budu pekne pribudat vsetky... Lebo december jedna velka diera, za januar kopec malych dier, tak uvidime... Ale nie som velky optimista :lol:
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message