Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Rado209
Tiež som to hneď skúšal :) keď som si všimol že sa aktualizovala inde mapa.
Super, dík.
Rado209
Posts: 117
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by ReneMag
Mohl by mi prosím někdo objasnit jak za jízdy pozná "Waze" kam přesně dané hlášení přiřadit. Situace, jedu autem vidím odstavené vozidlo, než to sám za jízdy vše vyplním tak ujedu kilometr až dva. Přesto se na mapě hlášení ostatních řidičů zobrazuje +- 20metrů? Ono si to tlačítko pamatuje souřadnice bodu v okamžiku, kdy na displeji klepnu na ikonu hlášení?

Stejně jako jsem si všiml, že řidič nepojízdného auta teprve vystupoval z vozu s trojúhelníkem a na mapě už překážka zaznamenána. To opravdu nejdříve zadá situaci do mapy a pak jde teprve označit překážku?

díky předem za info

Rene
ReneMag
Posts: 5
Send a message

Post by risototh1
Caute, mam taku otazku ohlade editacie mapy. Kedysi som to uz robil a myslim, ze som prispel aspon kvapkou do mora. Dnes som chcel zase nieco vylepsit a pozeram, ze oblasti, kde som pred tym editoval mapu, uz editovat nemozem. Vraj ich musim prejst pred tym (ano, tato podmienka plati stale a chapem ju). Ale je na toto nejake casove obmedzenie? Lebo vela oblasti, ktore mam prejdene mi editovat uz nejdu. Ako priklad uvediem okolie Starej Bystrice, Radostky, Lutise, Cadca - Makov, kde som co to pokreslil a teraz nemozem. Mozem vediet dovod?
risototh1
Posts: 6
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by risototh1
Skoda, je kopa oblasti, kde este nie su ulice pokreslene, a najblizsich 10 rokov sa urcite nezmenia... Aj ten system prav je trocha pritiahnuty za vlasy. Napriklad na mape mam moj barak so siedmimi vchodmi, v realite je ich tam 6 a nic s tym nenarobim... MF... Navigacka je to dobra, aj ked jej obcas drbe...
risototh1
Posts: 6
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by RKing942
Ahoj
potřeboval bych vědět jak zapsat do mapy název obce, ve wiki to nemohu nikde objevit díky
RKing942
Posts: 10
Send a message

Post by RKSoftware
Zdravim, mel bych takovou blbou otazku, ale nikde jsem na ni nenasel odpoved. Kdyz chci navigovat pomoci waze, tak si nastavim cil a vyrazim (zatim vse OK) ale behem chvilky mi ze spodni casti obrazovky zmizi ty dve ikonky a panel obsahujici info o casu prijezdu a z horni casti mi zmizi panel, ktery obsahuje info o nasledujici udalosti na trase (napr. po 300m odbocit doleva). Resp oni uplne nezmizi, ale uplne se smrsknou a presunou se do vrchni casti displeje a jsou absolutne necitelne, az kdyz tapnu do leveho dolniho rohu abych otevrel menu, tak se zobrazi spravne. Kdyz menu zavru tak se zase takhle zmrvi. Nesetkal jste se s tim nekdo? (telefon Nexus 5 a android 4.4.2). Predem dekuji za jakoukoli radu.
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by RKSoftware
Premyslel jsem jak nejlepe popsat muj problem a nakonec jsem se rozhodnul udelat par fotek. Vsechno v navigaci funguje v poradu, akorat ta grafika je proste nejak rozsypana. Neco podobneho jsem mel kdysi v Sygicu, ale tam to bylo zpusobeno tim, ze jsem mel upravenou hodnotu systemoveho DPI. Kdyz jsem se snazil najit cokoli k tomuto problemu u navigace Waze, tak jsem nepochodil/nenasel nic ani na anglicky psanych forech, atp.

Takze tady jsou fotky jak to vypada (omlouvam se za kvalitu musel jsem to fotit druhym telefonem)
20140520_173728.jpg
(208.39 KiB) Downloaded 882 times
20140520_173742.jpg
(136.52 KiB) Downloaded 890 times
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by RKSoftware
Tak jsem zkousel preinstalovat i na tu verzi o ktere se nesmi verejne mluvit :-) ale bohuzel problem se zobrazenim textovych instrukci stale zustava...
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by RKSoftware
@shalafi: Diky za tip! Ja mam ted aktualni verzi AOKPk (tj sestavy ktere kompiluje kecinzer z androidforum.cz) tak mu zkusim napsat jestli by se na to nemohl podivat.
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by RKSoftware
Luxus, mnohokrat dekuji!
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message