Post by foxitrot
bxmatus wrote: pracujem aj na prepojeni commentov priamo s WAZE ( to co niekto napise do komentara priamo v waze sa zobrazi v komentaroch na webe ) ...
Tak to uz hej!
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
V Bratislave - Raci je Vinobranie. Hodil som tam par ikon o uzavierkach ciest pomocou wroaddovho testovaneho FTW...
bxmatus wrote:Mimochodom spravil som malu zmenu a uz vycuciavam z waze hlasenia a davam ich do svojej mapy, casom na to spravim aj nejaky filter na odstranovanie duplikatov.
...a potom som zasiel do eGaraze, aby som si tie vycucane hlasenia omrkol. Nielen ze tam neboli vidiet (alebo som to zle pochopil?), dokonca som na moje prekvapenie na Rustaveliho ulici nasiel hlasenie 29426 od Suika "Úplná uzávierka MK II. triedy Rustaveliho ul. v úseku Detvianska ul. - križovatka Závadská a Žarnovická ul. kvoli Račianskemu vinobraniu 2012.", ktore vobec nie je zobrazene na wazemape! :o Почему?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
petk0 wrote:
foxitrot wrote:ktore vobec nie je zobrazene na wazemape! :o Почему?
Treba par minut pockat kym sa tie hlasenia dostanu z egaraze do live mapy a do waze klienta v mobile. A ked este dodatocne robis nejaku zmenu, tak to trva aj 10 minut. A v live mape sa to zobrazi az ked das spravny zoom a par sekund pockas kym sa udalosti nacucnu. Tiez ma to na prvykrat zaskocilo a nevedel som ci to robim zle. :-)
...par minut...aj 10 minut...az ked spravny zoom...a par sekund...
petk0, ja tam mam 6-7 hlaseni, ktore vidim v klientovi aj na LiveMape. O Suikovom hlaseni uz viem hadam aj 20 hodin...
Tak sm tam dohodil jeden chybajuci, uvidim ci sa este dnes zobrazi (alebo ci nielen ten Suikov bude zaseknuty).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Este ma napadlo... Hned vedla toho Suikovho hlasenia som zapichol aj ja jedno. Ak som ho dal skor, mozno Waze nezobrazilo to jeho neskorsie prilis blizko k mojmu? Ale to by eGaraz mala dostat zodpovedajucu chybovu hlasku.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:O Suikovom hlaseni uz viem hadam aj 20 hodin...
Tak som tam dohodil jeden chybajuci, uvidim ci sa este dnes zobrazi (alebo ci nielen ten Suikov bude zaseknuty).
Suik wrote:takze sa nezobrazilo odo mna ani jedlo v live/klient mape? [...] ...naco sahnem, to zblbne ;), ale aspon neaktivne zaznamy su len moje :D
Nie nie, chyba nie je vo vasom prijimaci... Takze ani moj nebolo vidiet - proste tie nase garazovane tam nevysielali :D
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:
bxmatus wrote:Mimochodom spravil som malu zmenu a uz vycuciavam z waze hlasenia a davam ich do svojej mapy...
...a potom som zasiel do eGaraze, aby som si tie vycucane hlasenia omrkol. Nielen ze tam neboli vidiet ...
Fajn, uz som ich uvidel, zaujimava ficura. Akurat pribudali velkym tempom... Asi najlepsie zobrazit si vyrez mapy a tam ich naklikavat.

Matus, kedze vies nacitavat komentare, vedel by si tie spendliky udalosti nejako vizualne odlisit, ak uz maju komentar?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Aj wroadd ma momentalne problemy so svojim Feed the Waze.

Asi... "BLAME Waze" :-(
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
BA Kramare, odbocka z Prazskej na Stromovu. V priebehu 4 min. po sebe sa objavili 2 hlasenia (z klienta, ID 203847 a 203850) o policajnej hliadke, o 5 min. neskor som z eGaraze pridal tretie (203864, s platnostou 7:20-8:15, vraj "Poslední změna: dnes 07:41", "Zasláno do WAZE: dnes 07:38").

Je 7:48. Jednotlive udalosti vznikli (podla LiveMap) 15, 11 a 66 minutes ago a podla eGaraze maju Trvání: 40 , 44 a 25 minut.

Chapem, ze ak tie z klienta maju platnost nastavenu na 1 hodinu, tak to zhruba sedi. Ale preco taky chaos pri the eGarazovanej? Preco to bolo do Waze odoslane skor ako nastala posledna zmena (nemenil som udalost)? Preco zivotnost tej mojej vychadza na vyse 90 minut, ked som jej nastavil 55 minut? Vsetko "blame Waze api"?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
A prečo GMT +2:00, veď už bol zimný čas, či? Tie UTC časy sú potom nesprávne.

Asi sa skončili správne, pred deviatou už boli všetky spomínané preč.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
MagicOfLA wrote:Vedia v Izraeli, co je to DST? :)
Vedia (teda, zjavne už o tom počuli), ale stane sa, že použijú DST verziu GMT :roll:
Radšej keby používali len UTC.
MagicOfLA wrote: Tu na fore som si to musel prepnut rucne...
To je problém SW tohto fóra, hádam som ešte nevidel phpBB, kde by sa to preplo automaticky.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).