Post by vlado_s
Revcony kedysi dávno boli problém, dlhšie verím že to majú ošetrené.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by Yombie
Ahoj, vďaka za nahlásenie. Obchádzkové trasy a uzávierky máme pripravené, niektoré drobnosti nám ale zatiaľ ešte chýbajú, nakoľko nemáme dostatok informácií (napr. presné časy uzávierok atp.), ale o situácií vieme, všetko aktívne sledujeme a operatívne a včas reflektujeme do mapy - tj. do spustenia, resp. uzatvorenia týchto úsekov bude všetko patrične nachystané.

Chcel by som sa ešte opýtať, či nemáš informácie o tom, ako to bude s križovatkou ciest I/64 a II/593 ? Podľa tvojho nákresu bude táto križovatka taktiež úplne uzatvorená, no my disponujeme informáciou o čiastočnom obmedzení premávky (striedavá obojsmerná premávka v jednom pruhu), tj. trasa Dražovce - Podhorany by mala byť s drobnými obmedzeniami plne prejazdná.

V prípade akýchkoľvek nových skutočností nás pokojne informuj, budeme radi za každú novú a aktuálnu informáciu.

Ďakujeme za spoluprácu :)
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by Yombie
Perfekt, dnes v priebehu dňa pripravím a ponahadzujem. Mám aj nejaké čerstvé fotky z areálu, tak pri tej príležitosti aktualizujem aj stav jednotlivých ciest.
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by Yombie
Úplne v pohode :) Odkiaľ máš prosím upozornenia na revcony, v toolboxe to už nejaký čas nie je..
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by Yombie
Mne sa marí čosi, že si spomínal (to som tuším akurát vstúpil do debaty na meetupe), že zviditeľnenie revconov pre L4 a nižšie levely nie je problém. Či sa mýlim? Ty to máš spravené, keď ich vidíš? Podel sa :)
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message