درخواست مدیر منطقه ای

Moderators: Unholy, adriansinger, BehnamNHappy

درخواست مدیر منطقه ای

Postby maythamafz » Sat Jan 27, 2018 8:48 pm

با سلام و عرض خسته نباشید
احتراما اینجانب در خواست مدیریت محدوده‌ی خانه خود را دارم زیرا تسلط کافی بر روی این منطقه دارم و میتوانم با بررسی حضوری ایرادات محل خانه خود را بر طرف کنم تا به همشهریان خودم کمکی کرده باشم. د ر اینده و بعد از کسب مهارت کافی در ادیت نقشه محدوده هایی که تسلط بسیار دارم و میتوانم کمک کنم را در صورت صلاحدید شما اعلام مینمایم.
با سپاس
م.الف
maythamafz
 
Posts: 1
Joined: Fri Jan 26, 2018 1:21 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time

Re: درخواست مدیر منطقه ای

Postby BehnamNHappy » Thu Apr 05, 2018 7:41 am

سلام ساکن کدام شهر هستید؟
BehnamNHappy
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor
 
Posts: 924
Joined: Sat Apr 18, 2015 2:04 pm
Has thanked: 209 times
Been thanked: 331 times

درخواست مدیر منطقه ای

Postby edidiba » Sat May 19, 2018 1:31 pm

سلام و عرض ادب

بنده در منطقه شمال غرب کشور زندگی می کنم نقشه ویز در این منطقه بسیار ناقص هستش جهت اصلاع نقشه شرستان و مناق ارافش درخواست مدیریت شهرستان و شهرهای اطرافش رو دارم
ممنون
edidiba
 
Posts: 1
Joined: Fri May 18, 2018 9:04 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: درخواست مدیر منطقه ای

Postby mnti79 » Tue Jun 12, 2018 3:30 am

سلام من درخواست مدیر منطقه ای نارمک رو میخواستم زیرا تسلط کامل روی اماکن این محله رو دارم
mnti79
 
Posts: 1
Joined: Wed Apr 11, 2018 1:59 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Re: درخواست مدیر منطقه ای

Postby withewolf » Mon Jul 23, 2018 7:54 pm

با سلام درخواست مدیریت منطقه زیباشهرقزوین و ناحیه اطرافش رو دارم. باتشکر
withewolf
 
Posts: 1
Joined: Sat Jul 21, 2018 7:34 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: درخواست مدیر منطقه ای

Postby mazloomy » Sun Jul 29, 2018 3:11 pm

سلام و درود
در استان قم درخواست مدیریت منطقه ای را دارم
ممنون بررسی فرمائید

ارادتمند
mazloomy
 
Posts: 2
Joined: Tue May 15, 2018 6:54 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Return to درخواست مدیریت منطقه ای

Who is online

Users browsing this forum: No registered users